Wpis z mikrobloga

@PurpleHaze: Ostatnio mierzyłem NB Fresh Foam More - byłyby super, gdyby nie podobno szybko ścierająca się podeszwa; finalnie stanęło na 1080v10 - też 8 mm dropa, grubasy i w sumie podobny jak Cliftony rocker. Nie są za szerokie, ale knit jest bardziej rozciągliwy, więc jest to mniej upierdliwe, niż Hoka. Chyba że znajdziesz Triumphy Iso w fajnej cenie. Swoją drogą NB poszedł ostatnio mocno w stronę Hoki itp. - More Trail
Pobierz mucher - @PurpleHaze: Ostatnio mierzyłem NB Fresh Foam More - byłyby super, gdyby nie...
źródło: comment_1598875481gcWDagKT62irwQgjbL5qJx.jpg
@mucher: no wlasnie jakos mi nb nie leza, nie mialem ich zadnych butow biegowych, mierzylem kilka i kurde no cos nie tak.

Triumphy 17 polowalem ale cena jest niezbyt fajna delikatnie ujmujac.

A kurde zamarzylem sobie w koncu miec cos z reaktywna pianka ( )
@PurpleHaze: Hmm tak patrzę, Triumphy ISO 4/5 do kupienia za 350-400; w sumie nie wiem czym się różnią te nie-ISO (ale jak dla mnie to sznurowanie to fajny wynalazek). Choć dalej tęsknię za Zealotami, to był Triumph z 4 mm dropu. No i na moją nogę Saucony fajnie pasują - tak patrzę, Xodusy mają już z 700 km tyrania i dopiero lekko zaczynają się przecierać; to chyba rekord wśród moich trailówek;
@PurpleHaze: ja aktualnie biegam w liberty iso. Są trwałe. Na liczniku ponad 1000km, a jakbym wyprał to wyglądałyby jak nowe. But jest dość wymagający, więc nie wiem czy odpowiedni dla mnie, niski drop i mało odczuwalna amortyzacja. Nie wiem czy to od nich, ale od jakiegoś czasu rano mam strasznie "sztywne"achillesy i pierwsze 5 minut po wstaniu ruszam się, jak robot. To samo mam, jak leżę dłuższy czas. Aktualnie planuję chyba