Wpis z mikrobloga

@jerry3: Zamawiałem kiedyś. Jedzenie było myślę, że przed 6 ale ciężko stwierdzić, bo było zostawiane przed drzwiami.

NIE POLECAM tego cateringu. Czasem się zdarzały braki, na infolinię nie dało się dodzwonić. Czasem coś zepsutego było (np.. splesnialy pomidor), czasem rzeczy bardzo niedobre.. Cena za to jest spoko, ale jakość mocno na nie. W podobnej cenie jest brokuł, zainteresuj się nim ;)
@mzuczek no bylem u brokuła, bylo ok i chcialem sprawdzic to gowno, ale wnioskujac po tym, ze nic nie mam pod drzwiami, to chyba nie bedzie mi dane... Mieszkam w centrum i o 7 nie mam pudełka.... Daje im czas do 8 bo tak w teorii maja rozpisane
@jerry3: Prawobrzeże zazwyczaj o 4:30-5:00 miałem, aktualnie bardziej o 6:30-7:00 przyjeżdzają. Generalnie biorę już drugi miesiąc - 2 razy zdarzyło się, że jedzenie w ogóle nie przyjechało ale żadnych problemów nie robili i przedłużyli dietę o 2 dodatkowe dni. Jedzenie moim zdaniem nie jest złe - nie zdarzyły mi się zepsute rzeczy. Dzisiaj pierwszy raz dostałem uszkodzone/otwarte pudełka (chyba im się nie zgrzały) po pakowaniu. Co do jedzenia nie narzekam choć
@jerry3: Ja jadłem już od nich cały miesiąc. Dzisiaj rozpoczął się drugi. Generalnie polecam. Najtańsza opcja a jedzenie smaczne. Z reguły miałem około 6 godziny - raz się zdarzyło przed 7.

To co mi się u nich podoba to fakt, że mają w miarę normalne posiłki bez jakiś udziwnień :).

Mieszkam w centrum i o 7 nie mam pudełka.... Daje im czas do 8 bo tak w teorii maja rozpisane


@
@Micho_master ja czekalem do 8.00 i wypowiedziałem umowę, nawet mnie nie interesuje czy to jeszcze dowiozą czy nie, ciekawe co z wypowiedzeniem beda kombinować... Mam nadzieje ze nie trzeba bedzie z nimi walczyć
@jerry3: W sumie dzięki Tobie moje zainteresowanie FitBoxami umarło. A patrzałem tylko na to, że z 15% rabatem z FB wychodziło taniej niż Brokuł którego jem od 2 miesięcy. Dzięki Panie OPie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Byłem już lekko zniesmaczony po aferze FitBoxowej która była tutaj na wykopie
@DarkMi finalnie zaakceptowałem ich propozycje i kosztem tego brakujacego dnia przedłużą mi o jeden dzień i zostalem przy tej diecie.

Mam porownanie z brokułem to te dania u fitboxa wydaja sie strasznie proste. Czy mi to pasuje? Po 2 posilkach ciężko stwierdzić