Wpis z mikrobloga

Znacie to zjawisko, gdzie normictwo poklepuje kogoś po pleckach i mówi: JESTEŚ NAJLEPSZY, DASZ RADĘ! A tak naprawde smieją się z ciebie za plecami? A ty chciałyś pomóc ale nie możesz sie przedrzeć i zostajesz zmieszany z błotem? Sytuacja istnie z tagu #przemcel

Zauważyłem kolejny cel obrany przez owych osobników. Krzysiek Kozik, który nagrywa na kanale Muzyka to pasja, ukazuje swój "wątpliwy talent". Możliwe że go znacie, bo koleś ma juz ponad 18k subskrybcji na YT. No i nie oszukujmy się, koleś ma zerowy słuch muzyczny, wychodzi z rytmu, piszczy a nie śpiewa. No ale ok, śpiewać każdy może.

Ja sam mam z niego beke, bo szczerze, wstydziłbym sie wrzucać w neta swoje nagrania, a tutaj chlop jest święcie przekonany, że ma talent. Ale to nie jest tylko jego wina. Bezpośrednio przyczynili się do tego ludzie, którzy pod każdym filmem chwalą i sypią komplementy Krzysiowi, mając tak naprawde z niego polewkę. Ten wpada w samozachwyt i nie dopuszcza do siebie żadnych słów krytyki.

Powiecie, oooo to niczym się od normictwa nie roznisz. No i tutaj nie macie racji, bo ja nie bede biernie patrzył się jak chłopak pogrąża się w internecie. Postanowiłem działać.

Pisałem mu w komentarzach, sugerowałem, że wcale nie jest tak dobrze, jak mówią ludzie, że jesteś obiektem drwin, oczywiście wszystko delikatnie, żeby nie wyszlo ze jestem bezpodstawnym hejterem. Skutek? Krzysio całkowicie odrzuca słowa krytyki. "NAGRAJ COS SAM I WRZUC, JAK BEDZIESZ LEPSZY ODE MNIE TO WTEDY POGADAMY". Tuż po tym stado normictwa, widząc, że probuje zniszczych ich maskotkę, rzuca się na mnie z kłami mówiąc, że zazdroszcze Krzysiowi prawdziwego talentu. No po prostu brak słów xD Wiekszosc takich komentarzy jak moje są usuwane.

Przykro mi się na to patrzy, jest to walka z wiatrakami. Kolejny raz normictwo stworzyło sobie niczego nieświadomego pajaca, którym moga sterowac. I kolejny raz uswiadomilem sobie, że nie warto dawać szczerych rad. Tym bardziej w internecie.

#przegryw #normictwo oraz zakładam tag #krzysiokozik
2906518 - Znacie to zjawisko, gdzie normictwo poklepuje kogoś po pleckach i mówi: JES...

źródło: comment_1598809507mSl4kz4jAjQ0YWLf4Z7lfw.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@2906518: #!$%@? odpaliłem ostatni filmik i nie jestem specem muzycznym no ale nie umie śpiewać xD Zawsze tak było że ludzie lubią sobie cisnąć bekę ze słabszych, tutaj te kpiny to ich ironiczne komentarze. Nie oszukumy się gość śpiewa #!$%@? a ci mu piszą że dobrze. Tak samo było z przemcelem. Szczytem tego był live z tym normikiem i jego dziewczyną. Jawne szydzenie z niego ale tutaj wychodzi głupota przemcela bo
  • Odpowiedz
@2906518: żyjemy w #!$%@? czasach gdzie juz nawet konstruktywna krytyka jest uznawana za hejt wiec jeżeli gości wierzy w to ze umie śpiewać a "normictwo" toczy z niego beke tak naprawdę mowiac to co ten biedny chlopiec chce uslyszec to komu tak naprawdę dzieje sie krzywda,w koncu pewnie banka krzysia pęknie i dojdzie do niego ze jest pajacem internetowym noo ale skoro gosciu jest sam na tyle glupi ze to publikuje
  • Odpowiedz
@Rzecznik_prasowy_patologii: Albo klepiesz po plecach, albo "hejter" i "mowa nienawiści"... A jak do takie typy uświadomią sobie prawdę i odwalą magika, to oczywiście cała wina spada na "hejterów" a nie na tych którzy fałszywymi komplementami podpuszczali takich gości do robienia z siebie jeszcze większych błaznów...
  • Odpowiedz