Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam czemu holak i luki spłakali się i nie chcieli grać SURGEON SIMULATOR 2. Gra zapowiadała się naprawdę fajnie + nie było japczana nic takiego do niego nie mam ale niemiłosiernie #!$%@? mnie jego ciągłe darcie #!$%@?. Jakby normalnie powiedzieć nie mógł. Zamiast niego wole takiego vysockiego lub młodziutkiego (chociaz fajnie sie zachowal na the forest chcial sie wczuc w klimat ale najwidoczniej nie da sie w tej ekipie). Wreszcie byłoby coś nowego na tym strimie bo tak są #!$%@? nudy i ciągły cs. Najwidoczniej ich mentalność kończy się na ,,hehe chodzcie #!$%@?ć w cska" Kiedyś nawet ciekawie się to oglądało tego csa jak był czymś nowym i gdyby nie srali nim gdzie popadnie. Imo liga>cs do ogladania Ale i tak jak dla mnie until dawn najprzyjemniej oglądało z tego całego roku. SHOT O KTÓRYM MÓWIE https://www.youtube.com/watch?v=GMrzz635J-U
#xayoo
  • 6
@OvertQ: praktycznie nie polecam niczego porównywać do Until Dawna, bo to jednorazowa gierka, którą przechodzisz tylko raz, na jednym streamie. Ostatecznie na streamach musisz się skupiać na grach, w które ciągle możesz grać, czyli liga, cs i tak właściwie to tyle w Polsce xD

W tym miesiącu było wyjątkowo dużo CS'a(rekordowy miesiąc pod względem godzin w CS'a), ale zaraz się chłopakom znudzi i znowu będzie liga, a też sporo nowych gierek