Wpis z mikrobloga

Boli mnie że jak byłem w gimnazjum czy szkole średniej to każda dziewczyna srala na mnie

Nie pokochała mnie za to kim jestem
Jeżeli mnie pokocha to za to co mam

Wejdzie w moje życie na gotowe jak będę miał formę hajs wykształcenie pracę auto itp

A ona będzie już znudzona związkami seksem imprezami i będzie szukać stabilizacji

Boli mnie to w #!$%@? że sam muszę dojść do wsyztskiego a nie że poznam kobietę i z nią będę podbijal świat ....

16 całują się z przypadkowymi typami na wixach
Biorą z oskarkow co mogą a ja muszę wyjść z ciężkiego gówna żeby w przyszłości dostać to co zostało i dojadać po innych

#przegryw #tinder #badoo #zalesie #niebieskipasek #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #rozowypasek #logikarozowychpaskow #gownowpis
elozapiekanka - Boli mnie że jak byłem w gimnazjum czy szkole średniej to każda dziew...

źródło: comment_1598799093tU8rbmc2fQhzJnORQsqBCw.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wejdzie w moje życie na gotowe jak będę miał formę hajs wykształcenie pracę auto itp

A ona będzie już znudzona związkami seksem imprezami i będzie szukać stabilizacji


@elozapiekanka: Nigdzie ci nie wejdą te znudzone baby jak nie zaprosisz. Możesz być sam
  • Odpowiedz
Boli mnie że jak byłem w gimnazjum czy szkole średniej to każda dziewczyna srala na mnie


@elozapiekanka: ja mam odwrotnie, boli mnie to, że byłem po prostu mentlanie #!$%@?, bo akurat powodzenie u dziewczyn to miałem spore....tylko ja przez swoje ówczesny #!$%@? tego nie mogłem wykorzystać
  • Odpowiedz