Wpis z mikrobloga

@koldinho: widać dla tego dzbana klub i jego zawodnicy sa ważniejsi w zawodach indywidualnych. Ja zawsze w GP, czy SECu kibicuje wszystkim Polakom (Polakom, Glebowi nie :P), a w dalszej kolejności zawodnikom mojego klubu, toteż chociaż chciałem w piątek, żeby wygrał Maciek, to z sukcesu Artioma też się cieszyłem, szczególnie widzac jego olbrzymią radość.
@Vincenzo: nic mi nie zrobił. Nie kibicuje mu jednak, bo ani nie jest Polakiem, ani zawodnikiem mojego klubu, więc nie spełnia moich warunków.
Ogólnie nie przepadam za nim za te szopkę z obywatelstwem. Jeszcze jesienia opowiadał, że on w Polsce, to tylko na żużlu jeździ, a dom ma w Rosji i tam chce mieszkać. Mija kilka miesięcy i nagle kocha Polskę i załatwił sobie obywatelstwo oraz chce tutaj żyć, nawet się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Komisarz_Ryba: ok, rozumiem. Ja nie zwracam uwagi na narodowość. Kibicuję, zarówno Glebowi (uważam, że ma talent) jak i Drabikowi (wierzę, że miał czyste intencje w związku z tą kroplówką). Nie zwracam też uwagi na przynależność klubową, bo z jednej strony chciałbym, żeby Zmarzlik obronił tytuł, a z drugiej fajnie by było jakby Janowski go zdobył.
posiadam rigcz, żeby to swierdzic


@Komisarz_Ryba: chyba jednak nie masz, skoro osobę, która mieszka w Polsce, mówi po polsku (wywiadów udziela w tym języku), ma polskie obywatelstwo i reprezentuje Polskę na zawodach międzynarodowych, nie nazywasz Polakiem.

Nawet slowa po polsku nie potrafi powiedzieć.


@Komisarz_Ryba: Czugunow udziela wywiadów po polsku.