Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia
Byczki, ostatnio wrzucałem swój pokraczny przysiad. Wiec zgodnie z Wasza radą jako alternatywne ćwiczenie dorzuciłem siady z pauzą i zszedłem z ciężaru. Wrzucam najcięższą, amrapową serie z pauzą. Przyzwoicie to wyglada?
Wołam @DywanTv i @bdm_bq bo najmocniej mi pomogliście i jestem ciekaw Waszej opinii :)

To co mi się rzuca w oczy to chyba muszę się nauczyć stać bardziej prosto mając sztangę lowbar.
ArRog - #mikrokoksy #silownia
Byczki, ostatnio wrzucałem swój pokraczny przysiad. Wi...
  • 6
@ArRog:
o wiele lepiej niż ostatnio.

Z uwag na szybko - zadarta do góry głowa w fazie ekscentrycznej będzie Ci utrudniać bracing i spięcie brzucha ("closed scissors", czyli zbliżenie odcinka piersiowego do miednicy przy spiętym brzuchu). Przy schodzeniu w dół patrz przed siebie, ale nie w górę. W górę możesz patrzeć przy wychodzeniu z dołu, ale też bym tu nie kombinował z dużym przegięciem w odcinku szyjnym. Generalnie to jest całkiem
@bdm_bq: super, bardzo dziękuje! A czy Twoim zdaniem pozycja stojąca nie jest zbyt do przodu pochylona? Niby patrząc na film środek ciężkości chyba się zgadza ale jakoś dziwnie to wyglada :D
@ArRog:
tutaj środek ciężkości utrzymujesz, pytanie jak na większym obciążeniu z takim wychyleniem. Sam wychylam trochę biodro w wyjściowej, ale tutaj bym Cie jednak trochę prostował i ruszał bardziej z hip hingem.