Wpis z mikrobloga

A teraz najważniejsze. Wołanie codziennie rano i wieczorem największym nieudaczników i silverów którzy zostali upokorzeni przegraną G2. Wołani będą rano i wieczorem. Musicie pamiętać, że wyzywali mnie bo było ich więcej, twierdzili i śmiali się ze mnie jak podawałem argumenty że G2 przegra tą serię. Nie sluchali mnie, to teraz ponoszą konsekwencje. Przed państwem! Najwięksi nieudacznicy tagu #leagueoflegends którzy powinni mnie przepraszać i błagać o wybaczenie. @OjciecMateusz (który doznał takiego bólu dupy że mnie zablokował), @PJay320 Po 2;2 już się pocił i próbował jakos łagodzić sytuację, ale nie okazuje Ci niestety litości, przepraszaj mnie dalej. @Vezz po prostu nieudas. @dramatdramatyczny nieudas nieumiejący się pogodzić z przegraną.
#leagueoflegends
  • 16
  • Odpowiedz
jak podawałem argumenty że G2 przegra tą serię.


@littlepieceofheaven: Co podawales? XD

Srales caly czas a jak tylko fnc zaczynalo przegrywac to siedziales cicho modlac sie w kiblu zeby tylko ktos z g2 sie #!$%@? i zebys mogl wtedy napisac cos po godzinie nieobecnosci XDDD
  • Odpowiedz
@littlepieceofheaven: Ja #!$%@?, ale musisz mieć smutne życie, że dajesz #!$%@? o jakaś chińską giereczke i wołasz poł tagu. Nikt tutaj nie ma o nic bólu dupy, nie odzywają się bo każdego #!$%@? i szkoda im z Tobą dyskutować XD
  • Odpowiedz
#!$%@? chłopie, możesz wołać marnuj swój czas, mi tylko tym sprawisz satysfkacje. Będziesz dziennie marnował skrawek swojego życia na zawołanie typa który ma racje. Jak dla mnie to jest soczyste zwycięstwo.
  • Odpowiedz
Myślisz że naprawdę miałbym ochote sie zajmować typem, który ewidentnie ma jakieś kompleksy, wystarczył mi jeden wpis twój na temat draftu żeby zauważyć że wiedzy nie posiadasz w tej grze. Powodzenia na soloq i wyzywania innych graczy za to że Ci kolejne promo do goldzika #!$%@?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nawet jeśli, to kto triumfuje?


@littlepieceofheaven: Zdecydowanie ten kto nie pocil sie przed klawiatura przez prawie 5 godzin piszac na tagu jakies bzdety bo trollowaniem tego nie nazwe, co dobrze o tobie nie swiadczy. Jestes tak insecure,ze przebijasz innych uzytkownikow tego tagu. Tak wygralo fnc, sa w finale, brawo. Roznica pomiedzy np mna i toba polega na tym,ze ja nie bol dupie na caly tag jak mi caps throwuje polfinal tylko
  • Odpowiedz
@PJay320: Jakie taktyki? Pokazali dokladnie to samo co w meczu z RGE czyli gramy na Oskarka z lasu, a zeby to jeszcze uwydatnic to postawimy mu krzeselko naprzeciw nas wszystkich ( ͡° ͜ʖ ͡°) (nie wiem #!$%@? czemu tak naprawde to zrobili ale to musi miec cos wspolnego z mentalem, moze nie rozumieli,ze maja na niego grac i dlatego go doslownie usadzili przed ich oczami XDDD )
  • Odpowiedz