Wpis z mikrobloga

@antyfoliarz: to może trzymaj się po prostu faktów, co wy macie z tym braniem własnych urojen za prawdę? Pozwól że zacytuję ci odpowiedź do innego dzbana

znajdź mi miejsce gdzie napisałem że nie miał prawa się bronić albo skończ pieprzyć
  • Odpowiedz
@antyfoliarz: Co? Przecież on potwierdza wszystko co pisałem. Chłopak najprawdopodobniej popełniał przestępstwo. Dodatkowo skupia się na tym, że inni też nie powinni tam być, ale to nie inni będą sądzeni w tej sprawie.
  • Odpowiedz
@kaarp: #!$%@?, to tak zabawne, że aż się odniosę do "potwierdza wszystko co pisałem".

chłopak poszedł walczyć w czyjejś obronie?


Był kursantem policyjnej szkoły kadetów

Moim skromnym zdaniem chłopak naoglądał się w internecie informacji o protestach i pojechał tam wyładować swoją frustrację


Właśnie dlatego na filmie godzinę wcześniej mówi, że przyjechał jako ratownik medyczny, bo w czasie zamieszek jest wielu rannych którym nikt nie pomaga. Typowa gadka frustrata.

Dodatkowo "obrona konieczna"
  • Odpowiedz
@antyfoliarz: Ok. To moim pierwszym nauczycielem będziesz ty. W odpowiedzi na ten komentarz napisz mi timestampy wypowiedzi, które zaprzeczają temu co napisałem. Czyli:
- Dzieciak najprawdopodobniej posiadał/przewoził broń nielegalnie.
- Dzieciak wiedział, że miejsce, w którym się znajduje jest niebezpieczne i może to być użyte przeciwko niemu.
- Sprawa jest polityczna i może przez to przegrać.
- Trump go potępił.
  • Odpowiedz
@antyfoliarz: Sorry mam jakiś problem z wykopem i nie chce mi się odświeżać.
Ale jedziemy:

chłopak poszedł walczyć w czyjejś obronie?

Był kursantem policyjnej szkoły kadetów


To niczego nie dowodzi, to nie są jakieś obowiązkowe praktyki albo coś.

Moim skromnym zdaniem chłopak naoglądał się w internecie informacji o protestach i pojechał tam wyładować swoją frustrację

Właśnie dlatego na filmie godzinę wcześniej mówi, że przyjechał jako ratownik medyczny, bo w czasie zamieszek
  • Odpowiedz
@kaarp: wołaj jak udiwodnisz że broń posiadał nielegalnie i nie miał prawa w ogóle tam przebywać. A najlepiej jeszcze to że on pierwszy zaatakował itd. Najlepiej linkami do wiarygodnych informacji
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: ale wiesz że tylko kompletny bezmuzg w taki sposób opisuje świat dzieląc ludzi na lewicę i prawicę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poza tym nie ma żadnej różnicy między ludźmi którzy faktycznie wpisują się w te standardy.

Żadnej!
  • Odpowiedz
Karabin miał prawdopodobnie legalnie w tym stanie, tak jak i ogólnie - w jego stanie mógł legalnie ten karabin posiadać.


@antyfoliarz: ale to ty wnioskujesz skąd? Bo w filmie gość wyraźnie mówi, ze bardzo możliwe, ze miał nielegalnie, ale to nie znaczy, ze nie miał prawa się nią bronić.

Obaj #!$%@? zmieniacie sobie treść filmu jak chcecie xD
  • Odpowiedz