Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Maister: skąd w ogóle pomysł, że homoseksualizm jest błędem? Do przetrwania gatunku pewnie wystarczyłoby, że rozmnoży się 50% ludzi. Tutaj zastosowałem oczywiście idzd, ale myślę, że nieźle to obrazuje myśl.

Poza tym, homoseksualizm nie musi być błędem, a sposobem na to żeby zredukować przeludnienie ¯\_(ツ)_/¯
A jakbym ja nie chciał oglądać na ulicy osoby, która na Wykopie pisze pod nickiem klajdlaa to co mam zrobić?


@R187: dostosować się do większości :-) Czyli albo zostać w piwnicy, albo klajdlaa do piwnicy. Tak jak zdecyduje większość...
Do przetrwania gatunku pewnie wystarczyłoby, że rozmnoży się 50% ludzi. Tutaj zastosowałem oczywiście idzd, ale myślę, że nieźle to obrazuje myśl.


@Bomfastic: to źle myślisz. Aby gatunek przetrwał, jego liczba nie powinna się systematycznie zmniejszać, co upraszczając oznacza, że każda para musi przyczynić się powstania co najmniej 2 dzieci. Jeśli w społeczeństwie są osoby bezdzietne, to taka para musi mieć dzieci również za nich, czyli np. nie dwoje, a troje... Jeśli
@Maister:

tak z innej beczki ale najlepsze jest to że za kilkadziesiąt lat ludzkość będzie znała gen odpowiedzialny za orientacje seksualną i będzie mogła naprawić ten niejaki błąd homoseksualizmu na poprawną orientacje. Dlaczego nazywam homoseksualizm za błąd? Ponieważ gatunek żeby przetrwać potrzebuje się rozwijać i natura robi to poprzez rozmnażanie a jak wiemy homo się nie mogą rozmnażać. Tak więc za kilkadziesiąt lat temat homo przestanie być ważny. ( ͡°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nieszkodnik: no przecież napisałem, że zastosowałem idzd. Generalnie z punktu widzenia przetrwania gatunku, homoseksualizm nie ma znaczenia. A jeżeli kiedyś zacznie mieć to będzie bezpośrednio oznaczało, że natura się #!$%@?ła o jednak chce żeby było nas mniej ¯\_(ツ)_/¯
@R187: ale ty próbujesz zniżyć się do jego poziomu czy jak? Ze schizofrenikiem też rozmawiasz o tym jak on widzi rzeczywistość? Nauczcie się traktować homofobię tak jak powinna być traktowana. A potem zdziwko że ojoj, za rączki nie można chodzić. Widać zasłużyliście sobie na to, skoro o nic nie potraficie swojego zawalczyć.