Wpis z mikrobloga

  • 390
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ziemba1: Aż tak dawno temu nie chodziłem do szkoły, żeby zapomnieć, że są dwie płcie.
Rodzisz się z p-----m, jesteś ON i będziesz mieć pod górkę.
Rodzisz się z pochwą / macicą, jesteś ONA i choćbyś miała g---o światu do zaoferowania to jeszcze masz "cipę".
  • Odpowiedz
Ale on mnie irytuje od samego początku tych afer z jego udziałem. Jego film z kanału StopBzdurom gdzie pretekcjonapnym tonem miesza wszystkich z błotem samemu stwierdzając, że dalej będzie kontynuował niszczenie tych furgonetek, był chyba największym dowodem jak słaby psychicznie jest nasz mały anarchista. Wystarczyło, że policja mu do mieszkania wszedła i nawet jak na nich postąpili w miare spokojnie (pomijając moment gdzie na ziemie go położyli) gdzie nasz Margot zamiast dumnie
  • Odpowiedz
@ziemba1: Margot szaleje na wielu płaszczyznach, których pewnie jeszcze nie rozumie. 400 tyś pln dla fundacji prowadzonej przez dwójkę dzieciaków, które nigdy nie pracowały, żartowanie z poglądów i członków jednej z bardziej zamordystycznych partii w Europie, mieszanie się w ruch gdzie obok zwykłych protestujących są ultraszury (o czym według mnie świadczy facebookowy artykuł o jej przeżyciach gdy żyła w jakiejś komunie LGBT ze starszą osobą) ... co może pójść nie
  • Odpowiedz