Wpis z mikrobloga

W jaki sposób przebiega rozmowa dwóch przyjaciółek, które umawiają się na robienie wspólnych seks-pokazów? Czy wiążąca się z tym konieczność uprawiania homoseksualnego seksu jest wtedy dyskutowana? Czy dla kobiet jest to w ogóle problem? Jak bardzo biseksualna jest przeciętna, młoda, heteroseksualna kobieta?

Girl_Mila #camgirl #chaturbate #lesbianboners
ProfesorBigos - W jaki sposób przebiega rozmowa dwóch przyjaciółek, które umawiają si...

źródło: comment_1598664177dG9SlSjBPTMfVX1HSYhESI.jpg

Pobierz
  • 23
@niezwornowazony: z bi facetem jest tak, że nawet jak przyznasz się o tym lewaczce - biseksualistce, nastawionej na tolerancję i chodząca z tęczowa torbą pod ręką, to i tak jest duża szansa, że będzie to dla niej... minus.

Powie ci ze stałeś się w jej oczach mało męski, że boi się hiva, że ja to obrzydza. Przy okazji oczywiście przeprosi i powie ze tolerancja i tak dalej, ale nie może być
@powiedz
@shesellsseashells
W sumie nie obchodzi mnie to czy idzie się na całość czy nie. Zwyczajnie nie odczuwam żadnego pociągu seksualnego do innego faceta i nie muszę tego sprawdzać, bo #!$%@? mi to dawno uświadomił. Lubię cipeczki, wasze okrągłe dupeczki jak piłeczki i sutki sterczące jak antenki.
Gejowski seks jest po prostu poniżający i tyle. Jak dasz się wyruchać komuś w pupę to tak jakby Ci kosę w plecy kolega wepchnął na
@p0lybius co ty #!$%@?, zawsze jak mówiłem kobietom że mógłbym się całować z facetem dla jaj XD (czyli dla zrobienia, a nie dla podniecenie) to wszystkie były podekscytowane, hihihi, podjarane, i od razu pytające o wszystkie szczegóły