Wpis z mikrobloga

@DzikiOrangutan: Potrafisz czytać ze zrozumieniem , bo jakoś nie przypominam sobie sekcji w swojej wypowiedzi gdzie bym napisał ,że się nią podniecam, śmieszy mnie jedynie postawa tucznika , gdzie uważna on się za samca alfa a jak przychodzi co do czego to zawstydza się jak 6 latek , który zobaczył na filmie w tv kawałek cycka lub kreuje się na mega fajtera a zasłania się matką w razie zagrożenia. I może
@DzikiOrangutan: płytkie to jest nazwyać mnie wychodkiem chyba sam nim będąc a co ty tak bronisz fasa też lubisz gilgotki i klepanie po dupsku przez innych przedstawicieli tej samej płci niż kobiety a i zapewne wysyłasz mamusie by cię broniła w niekorzystnych sytuacjach. I jescze raz pokaż mi cytat gdzie napisałem ,że się nią podniecam, a może pod tym nickiem kryje się jakaś madka 500 plus, co by tłumaczyło oburzenie moim
@weroniiiq: Nikogo nie bronię, tylko stwierdzam fakty, których ty jako typowy odrealniony wychodek nie potrafisz zaakceptować żyjąc jakimiś fantazjami. Czepiasz się słówek jak rzep psiej dupy, dlatego nazywam cię typowym wychodkiem. Połowa użytkowników tego portalu jest zdrowo #!$%@? na umyśle, fantaści, mitomani, kozaki internetowe, jakie to typowe. Fakty są takie że ty wylewasz tu swoje gorzkie żale a Tucznik w tym czasie wali na spółę z Arsenem tą zdzirę, dodatkowo za
@DzikiOrangutan: Typowym to ty jesteś niedorozwojem jak tucznik broniąc go tutaj , gdzie 95% użytkowników ciśnie z niego bekę , wyśli mu screen z tej konwersacji to może zaprosi cę na melinę to powąchasz sobie smród jego i gohy i puści ci jedną z gwiazd JO.
@weroniiiq: No a ty wyślij donejty do Tucznika z prośbą o dane tej zdziry, albo idź poszukaj jej na Instagramie. Zapewne to dobra zagubiona dziewczyna która trafiła tam przypadkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę że jak okażesz jej trochę atencji może się zakocha w tobie buahahaha Jakbyś nie zauważył to jest patostrim a nie program randka w ciemno, mają być dymy a nie podrywanie atencyjnych dziwek.
Ja grubasowi nie wysłałem ani jednego sms ale sądząc po twojej postawie obronnej w jego kierunku to ty musisz być #!$%@?@ umysłową która która go donejtuje , pewnie jesteś jednym z tych upośledzonych co wysyła sms typu logarytm , i iku iku , po za tym muszę napisać ,że niezły z ciebie hipokryta zarzucasz komuś bycie wychodkiem a sam jesteś na wykopie i pewnie z #!$%@? w ręku czekasz na strim grubasa
@weroniiiq: Jesteś typie zwykłą odrealnioną #!$%@?ą z wykopu brandzlującą się do jakichś Venusek i innych Karyn przychodzących na melinę do Tucznika. Widać to po tym jakie farmazony tu wypisujesz. Nie fantazjuj tyle mitomanie bo uja o mnie wiesz.
@DzikiOrangutan: #!$%@?ą top był twój stary zapładniając twoja matkę ,że wyszedł im taki klaun jak i jeszcze raz koński zwisie zacytuj mi gdzie ja tu w swojej pierwotnej wypowiedzi podniecam się typiarami z U2 #!$%@? umysłowy, bo ciągle mi to zarzucasz
@weroniiiq: Normalny zdrowy na umyśle chłop nie płakał by na wykopie jak jakaś niedorozwinięta #!$%@? że jakiś Tucznik z youtube nie zajmuje się zdzirą z tłustymi włosami. Normalny zdrowy na umyśle chłop to by takiej zdziry przychodzącej na melinę do gościa który się nie myje, palcem nawet nie tknął bo bałby się zarażenia jakimś syfem. Ale ty pewnie masz "standardy" podobne do Tucznika i wydymał byś nawet Gochę po sraniu buahahaha
@DzikiOrangutan: #!$%@? człowieku współczuje ci - iq skoro sądzisz ,że mój post to był tak na serio a nie sklasyfikowałeś go jako typowy sarkazm w stronę grubasa jak większość która to zapulsowała , ale czego spodziewać się po gościu z niedowładem umysłowym jak ty #!$%@? przygłupie.