Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
Proszę o pomoc. Problem z prądem w domu. Podłączone miałam te same sprzęty, co zawsze (lodówka, zmywarka, radio, tv, lampka nocna, komórka, lampka nocna w drugim pokoju). Nagle wystrzelił bezpiecznik. Niestety po podnienieniu dźwigienki, prąd nie działa. Na klatce schodowej mój licznik wygląda tak jak na zdjęciach. Pogotowie energetyczne poradziło wezwać elektryka, tylko o tej porze to problem. W komentarzach foty skrzynki domowej i tej na klatce schodowej. Ktoś pomoże? Podpowie, co mogę zrobić. Może coś źle uruchamiam.
#kiciochpyta #elektryka #pomoc #pomocy #pytanie #pytaniedoeksperta
LizavietaNebulla - Proszę o pomoc. Problem z prądem w domu. Podłączone miałam te same...

źródło: comment_1598649619fYqLqQtDbW6QmVJdiPSCLW.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@LizavietaNebulla: Ciężko będzie otworzyć śrubokrętem ale czasami można i tak. Zawołaj jak się uda tylko nie zamykaj zanim nie znajdziesz urządzenia, które wywala zabezpieczenie. Czasami może to być niezależne od urządzeń u ciebie.
  • Odpowiedz
a jak jest zamknięta to dozorca powinien mieć klucze


@slodziak: Człowieku to jest kłódka energetyczna dostępna dla każdego kto tylko ma klucz energetyczny. Zdziwiłbym się gdyby do tej kłódki akurat miał kluczyk dozorca, prędzej jakiś osiedlowy, ze wspólnoty elektryk. Gdyby autorka wpisu mieszkała obok mnie, juz bym jej ze 100 razy otworzył tą kłódkę.
@LizavietaNebulla:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LizavietaNebulla: miałem kiedyś podobnie. Wymieniłem żarówkę na LED. Po włączeniu światła żarówka eksponowała wywalając prąd w całym mieszkaniu. Ja to w sumie mogłem poczekać na elektryka, ALE ja to nie mogę mieć za łatwo w życiu.

Pode mną była apteka i panie panika bo mają surowicę na jad pszczeli itp w lodówkach.
No to telefon do właścicielki i szukamy. Okazało się że o ile znalezienie samej skrzynki nie było problemem to
  • Odpowiedz