Wpis z mikrobloga

  • 5
@Szimu kto wpadł na tak genialny pomysł, żeby przecinać taśmę wkładając ostre narzędzie do paczki, w której wie, że są papierowe rzeczy? ;)

Ale otwarte masło to rzeczywiście lipa, do reklamacji
  • Odpowiedz
@PerkoS: a czym mialem to przeciac? wacikiem? tam ze 4 warstwy tej tasmy byly lekko, tego noza nawet gleboko nie wkladalem, mam swoj rozum, kfd #!$%@? pakowanie i do mnie jeszcze jakies debile wypisuja, ze ja powinienem pomyslec o tym XD
@lukaszbsk: zakleilem tasma, ale nie zmienia to faktu, ze kfd non stop daje dupy przy wysylkach, teraz jak widze to i przy pakowaniu
  • Odpowiedz
  • 2
@Szimu bo powinieneś. Na większości paczek masz teraz nawet symbole "dla debili" żeby nie trzymać ostrza w stronę paczki, no ale to wszyscy inni są debilami XD
Przecież te taśmy wystarczy naciąć na końcu i same idą

Żeby nie było, sam nie raz #!$%@?łem podobnie, ale to tylko do siebie można mieć pretensje.
  • Odpowiedz
@Szimu @KromkaMistrz Jeśli ktoś ma odklejoną przekładkę to śmiało zgłaszajcie do działu reklamacji. Często jest tak, że przekładka częściowo zgrzewa się z nakrętką i odrywa się od słoja w momencie odkręcania o czym już kilka razy pisaliśmy. Link do wątku udostępniliśmy producentowi opakowań (Polipacku), który twierdzi, że wszystko jest ok
  • Odpowiedz