Wpis z mikrobloga

Gean Haas planuje ”zrewidowac” skład Haas przed 2022r . Podobno Grosjan out. Media widzą szansę na fotel dla Hulka. A może jednak Robert? W końcu Shwartzman prezentuje super formę, jest też Ilott. Mick Schumacher prawdopodobnie także z przyczyn marketingowych zastąpi Kimiego lub Antonio w ARRO. Na rynku będzie też pewnie Perez. Co myślicie o składzie Haas na przyszły rok?

https://twitter.com/Planet_F1/status/1299247847670415360?s=19

#f1
  • 14
  • Odpowiedz
@Raa_V: Jest jeszcze Mazepin. Wsadzenie Micka do Alfy sprawi że z automatu dostanie łatkę ogura, rozwój silników jest zamrożony, a nawet kubica mu taczki tak nie ustawi żeby coś udało się ujechać.
  • Odpowiedz
@Raa_V:

wydaje mi się, że dużo będzie zależeć od ruchów w Racing Point.. Jeśli Vettel wskoczy za Pereza to właśnie meksykanin może być numerem jeden dla Haas'a.
W przypadku Alfy to sytuację komplikuje Kimi i Antonio, który w tym sezonie nie błyszczy.
Osobiście nie uważam, że juniorzy Ferrari w nadchodzącym sezonie wejdą do stawki F1, pewnie dostaną treningi.
  • Odpowiedz
@KOXsu: @blackend:
Ale to jest polityka. Binotto dwa tygodnie temu powiedział bez ceregieli, że F1 jest naturalnym krokiem dla młodego Schumachera w kolejnym sezonie.

Dodatkowo to nie jest aż taki ogórek. Zwykły solidny driver z nazwiskiem który mu ciąży i pomaga paradoksalnie.
  • Odpowiedz
@Raa_V:
jak dla mnie Mick w F3 nie błyszczał przez większość sezonu i nagły zastrzyk formy? Myślę, że tutaj dużą rolę miało Ferrari w lansowaniu Mick'a..

No i oczywiście dochodzi fakt, że Binotto to mistrz, już Arrivabene był lepszym szefem zespołu..
  • Odpowiedz
@Raa_V: zapomniałem o jednej ważnej rzeczy. Ferrari to dzbany i.mkga to zrobić. Pamietacie jak sie zastanawiali czy zakontraktować Leclerca? Młody rozwalał system a oni nie wiedzieli co robic.
  • Odpowiedz
@KOXsu: dokładnie. Może Micka wsadzą ale na jak długo? Poza silna ekipa w F2, W f3 już sporo pokazuje Oscar Pistari na którego też jest olbrzymi hajp.
  • Odpowiedz
Binotto dwa tygodnie temu powiedział bez ceregieli, że F1 jest naturalnym krokiem dla młodego Schumachera w kolejnym sezonie.


@Raa_V:
Oj, NADINTERPRETACJA! Powiedział tylko, że naturalnym kolejnym krokiem dla Micka będzie F1, ale nic nie było o następnym sezonie ;) I trudno się z tym nie zgodzić...
  • Odpowiedz
@CherryCz0pek: mogą wsadzić go do alfy bo raczej dla Giovanazi przyszłości nie widzą. Ferrari musi miec wyjątkowych kierowców nie statystow. Nawet Włosi nie traktuja GIO jak swojego( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Raa_V: ja zrozumiałem to tak że głupio było inaczej powiedzieć w kontekście syna Schumachera, ale nie oznacza to że już w następnym sezonie będzie jeździć w f1. To tylko moja interpretacja
  • Odpowiedz