Wpis z mikrobloga

  • 7
@rafau16 tak jak powstanie warszawskie, wymyślone przez kilku psychopatów którzy całe powstanie przesiedzieli w piwnicy, później uciekli za granicę i do końca życia byli uznawani za bohaterów a dziesiątki tysięcy ludzi w tym nastolatków zostało zamordowanych na ulicach
  • Odpowiedz
@Sprus: powstanie warszawskie to największa porażka w najnowszej historii Polski. Przepotężne straty w ludziach, zniszczone miasto. Było warto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rafau16: pomijając niekończące się dyskusje o słuszności wybuchu powstania to jednak Niemcy raczej nie przewidywali oddania Warszawy Sowietom bez walki. Więc zniszczenia i śmierć ludności cywilnej były wpisane w los Warszawy tak czy inaczej
  • Odpowiedz
@Hereticsheresy: rodziców jednej babci rozstrzelali, bo chowali Żydowskie dzieci w piwnicy. Drudzy dziadkowie uciekli za granicę dzięki czemu dzisiaj mam dwa obywatelstwa i z wielką przyjemnością po skończeniu edukacji przez moją partnerkę zrzeknę się polskiego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafau16: w dzisiejszym świecie i erze globalizacji coś takiego jak umieranie za ojczyznę nie ma miejsca i tylko idioci w to wierzą.
  • Odpowiedz
i z wielką przyjemnością po skończeniu edukacji przez moją partnerkę zrzeknę się polskiego


@rafau16: Tak właśnie myślałem, że mam do czynienia z dwudziestoletnim chojrakiem-oskarkiem żyjącym w bańce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak już się zrzekniesz obywatelstwa, to darujesz sobie pisanie w tym strasznym polskim języku, czy już do końca życia będziesz podkreślał na polskich forach jak wielkim ojkofobem jesteś?
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: mieszkałem poza pl 10 lat, w dwóch innych krajach. Znam 4 języki + polski. Specjalnie dla Ciebie mogę odpisywać po francusku, niemiecku, angielsku bądź rosyjsku. Ale nie wiem czy zrozumiesz, bo masz oczka zaślepione wiekom polzgom do tego stopnia, że korzystanie a co gorsza nauka obcego języka w tym kraju to zniewaga dla wielkich patriotów i żołnierzy wyklętych ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz