Wpis z mikrobloga

  • 1
@buhubuhu:

@rafau16: wiare polsko-katolicka* Katolicyzm przerobiony pod aktualny swiatopoglad p0lakow gdzie Bolzga jest Mesjaszem narodów(chociaz irl przypomina bardziej menela europy) a JP2 jest czwarta osoba boska


Chyba tydzień temu obok PKiN-u był jakiś katolski wiec. Darcie mordy o marszu dla chrystusa krula bolzgi a do tego zbieranie kasy na jakaś fundacje antyaborcyjną. Typiara podbiła do mnie, daje ulotkę prosi o podpis i zaczęła dyskutować to powiedziałem kulturalnie, że
  • Odpowiedz
@rafau16: ale ja nic nie mówiłem o oddawaniu życia za Ojczyznę (piszemy to z dużej chcąc oddać szacunek), mówię tylko że cały konstrukt społeczny w postaci granic jest głupi. Szanuję ludzi którzy poświęcili życie myśląc że robią coś szlachetnego, ale zostali oszukani i oddali życie IMO bez sensu i było to głupie... bo to są tylko umowne granice... i tak - niemcy czy tam ruscy atakując nas też zostali oszukani
  • Odpowiedz
@Simeonbarnaciakov: Widać, że mam do czynienia z tytanem intelektu, skoro stać cię jedynie na pyskówkę i epitety, podczas gdy mój post był całkowicie neutralny. Nic dziwnego, że w tym kraju jest, jak jest, skoro takie osobniki mają prawo głosu. Idź poklepać po pleckach z innymi ojkofobami. Przynależność do nawet najbardziej parszywej grupy społecznej dobrze ci zrobi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: to ze posługujesz sie ironią(warto nadmiec ze dosc marnie tak btw) nie sprawi ze wydasz sie inteligenty rozmowcy.Typie to ty zaczales obrazac innych pierwszy a teraz czujesz sie urazony bo ktos smial obrazic cb.Nie jestem ojkofobem nie uwazam ze Polacy są gorsi bo są Polakami.Uwazam ze sa gorsi bo jako narod kierujemy sie nie rozumem logika i tolerancja a egoizmem fanatyzmem i ograniczeniem.Wiekszosc dzisiejszego narodu p0lskiego to zwykle smieci(nie
  • Odpowiedz
  • 1
@Simeonbarnaciakov: No i eot z Twojej strony. Nic dodać nic ująć. Jak dobrze, że w tym kraju są jeszcze ludzie twardo stąpający po ziemi. Jest nadzieja, że kiedyś coś się tu zmieni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Simeonbarnaciakov: Typie, srasz się, jakbym skrzywdził twoją starą, a nawet z tobą nie rozmawiałem. Dobrze się czujesz? Wyraziłem swoją opinię, bo nie podoba mi się wieczne plucie i obrażanie poprzednich pokoleń przez robactwo twojego pokroju, które siedząc w ciepłym #!$%@?łku u starej i wiedząc jak się historia potoczyła jedyne co potrafi, to pluć, obrażać i prowokować. I jakbyś zauważył, to nie podchodzę bezkrytycznie do historii, bo gardzę np. powstaniem warszawskim,
  • Odpowiedz
@rolnik_wykopowy: ja sie sram?xD normalnie ci odpowiedzialem a cb dupsko rozbolalo i postanowiles mi ublizac.Jestes typowym p0lakiem robakiem co zaraz agresja reaguje jak ktos smie wielka bolzge obrazac.Ja niedeprecjonuje poswiecenia tych ludzi ktorzy tu gineli ale argument ze no 3 wieki temu ludzie tu zgineli w obronie kraju to teraz ty nie mozesz go krytykowac ani nie powinenes wyjezdzac uwazam za ciezko usposledzony.Z jakiej racji ja i moja rodzina mamy
  • Odpowiedz
@Simeonbarnaciakov: Nie...podałem przykład żydów ze względu na to że żydzi są bardzo etnocentryczni ( okupacja palestyny ) i rasistowscy niż polacy, podczas gdy lewicowcy atakują swój własny kraj i nazywają samych siebie podludźmi. Wy macie taki sam stosunek do własnego narodu jak żydzi podczas drugiej wojny światowej. Samo nienawiść, przeczytaj sobie https://en.wikipedia.org/wiki/Self-hating_Jew
  • Odpowiedz
@Simeonbarnaciakov: #!$%@?, typie #!$%@?łeś się do mnie, a nawet z tobą wcześniej nie rozmawiałem, więc to ja się sram? xD Jak nie chcesz robić kurtyzany z logoki, to zacznij od siebie. Uważasz się za kogoś oświeconego, a nie stać cię na postawienie kilku przecinków w swoim bełkocie, jednocześnie piszesz, że nienawidzisz tego kraju, bo coś tam sobą reprezentuje, ale już nie mówisz co, ale to mnie wyzywasz od "p0laków robokaw",
  • Odpowiedz
umarli i nie żyją. Jak już wcześniej pisałem - żywy "tchórz" (a raczej człowiek rozważny)>>>>>>>>martwy patri0ta


@rafau16: już pisałem kilka razy, nie byłoby żywych Polaków. Gdyby nikt nie walczył Polska spłynęłaby krwią tchórzy. Myślenie, że nie byłoby holokaustu bez oporu to czysta naiwność.
  • Odpowiedz
@twojastaratopredator12: tylko moja niechec do wspolrodaków nie jest bez powodu.Nie mam problemu z tym np ze ktos jest wierzacy.Problem mam z tym jezeli ta wiara zaslepia go tak mocno ze pozwala np na krzywdzenie dzieci.Pluje na p0lakow bo pozwalaja na rozkradanie m.in mojego panstwa,krzywdza moich innych wspolrodaków i nieszcza poswiecenie przeszlych pokolen .
  • Odpowiedz