Wpis z mikrobloga

@InspektorNadzoru: tajemnicą poliszynela jest to, że finanse obozu rządzącego niewiele maja wspólnego z ustawą o partiach politycznych ( ͡º ͜ʖ͡º) jak ktoś serio myśli, że te wszystkie pionki rozstawione po zarządach SSP kasują dla siebie po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie i nic z tego nikomu nie odpalają to współczuję słodkiej naiwności ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Deftonez:

>Czemu my kur#a nie protestujemy?

Gdy protestowałem pod sądem okręgowym w swoim mieście już w 2015-2016, to nazywali mnie UBkiem.

Gdy protestowałem przeciwko nowelizacji ustawy o IPN i zakłamywaniu prawdy o Obozie Zgoda, to nazywali mnie
  • Odpowiedz
@loginnawykoppl: ustawa o partiach politycznych daje możliwość przekazywania darowizn, jest to dość powszechna praktyka, że osoby z politycznego nadania w SSP w ramach rekompensaty "odpalają" coś partii, która ją tam poleciła. tak było, jest i będzie.
  • Odpowiedz
Można się ze stonogi śmiać, ale miał absolutną racje i mówił jak będzie lata świetlne przed każdym z nas
  • Odpowiedz
@Deftonez: bo Polacy to debile, 2 wojny i 50 lat komunizmu zrobiły swoje. Mózgi wyprane, od 30 lat Polacy są #!$%@? przez żydokomunę i układ pomagdalenkowy. Spróbuj realnie zaprotestować to będziesz mieć tu Białoruś i czołgi.
Same wybory są tak skonstruowane aby tylko świnie się przy korycie zmieniały, a o losach tego teoretycznego kraju przy urnach decydują emeryci i patola. Ludzie wyjdą na ulice dopiero jak za 500+ im nie
  • Odpowiedz
@proceduralne: A co tu jest do wyjasniania

Uzasadnienie prokuratury kłóci się z ustaleniami dziennikarzy „Newsweeka”, którzy widzieli nagranie z konferencji. Żaden z wypowiadających się tam polityków nie poruszał tematu klimatu....

I tyle. Dziennikarze Lisa wiedzą lepiej od prokuratury. A skoro dziennikarze widzieli to nie pokażą i wszystko będzie jasne.
  • Odpowiedz