Wpis z mikrobloga

kiedy szeryf z internetu wychodzi z internetu xD

Jak twierdzi BBC, aktywność Rittenhouse w mediach społecznościowych sugerują, że był on zagorzałym zwolennikiem prezydenta USA Donalda Trumpa. Nastolatek uczestniczył w styczniowym wiecu amerykańskiego przywódcy z Iowa. Film z tego wydarzenia podejrzany opublikował w serwisie TikTok. Z kolei w opisie swojego konta na Instagramie zamieścił wyborcze hasło "Trump 2020".

W rozmowie z BuzzFeed News rzecznik sztabu amerykańskiego prezydenta podkreślił, że Rittenhouse "nie ma nic wspólnego z kampanią Donalda Trumpa".

"Prezydent Trump wielokrotnie i konsekwentnie potępiał wszelkie formy przemocy. Wierzy też, że musimy chronić wszystkich Amerykanów przed chaosem i bezprawiem (…). W pełni popieramy organy ścigania za ich szybkie działania w tej sprawie" - dodał Tim Murtaugh.

#usa #trump
Pobierz
źródło: comment_15985923862tNED6AGZU4rJA5mVEWAoE.jpg
  • 66
Nie lubię jak na siłę ktoś tworzy jakieś teorie spiskowe


@muskutanin: formalna oficjalna reakcja rzecznika sztabu prezydenta USA, dla mediów, nie jest teorią spiskową. A o niej jest ten wpis

powtarzam to po raz czwarty i przedostatni (_ )
@spere: Piękne, dzieciak pojechał na kontr-protesty przeciwko agresywnemu tłumowi które są niedaleko(#!$%@? że sąsiedni stan, 30 minut to blisko), został zaatakowany i zrobiono z niego zbrodniarza bo się bronił.
Za to murzyna agresywnego który najprawdopodobniej umarł w skutek przedawkowania, a policja zareagowała wedle procedur do dziś bronicie.

Rozumiem że protestować można tylko w jedynej słusznej sprawie, czytaj, tą którą wy popieracie?
@Xenomorph_uk: rozumiem, wyraziłeś swoje zdanie. Dla mnie buzzfeed nie jest dobrym źródłem informacji. Próbowałem też znaleźć jakąś odpowiedź na ten temat ma Twitterze tego rzecznika i samego Trumpa. Niestety nic nie znalazłem co bardziej mnie utwierdza w zdaniu co do buzzfeeda
@Xenomorph_uk: nie uczepiłem się tylko autor tematu tak napisał, a że nie jest dla mnie nie jest rzetelnym źródłem informacji to co innego. Nie musisz mi wysyłać już więcej potwierdzeń że tak powiedział albo, że odcinają się od tego gościa. Mnie interesuje tylko czemu tak piszczą o tym, że zwolennik Trumpa zastrzelił tych dwóch agresorów. Jakby to że jest jego zwolennikiem miało jakiś wpływ...
@CorpusCallosum: Jak się pakuje w środek zamieszek z karabinem w ręku, to trzeba się liczyć z tym, że ludzie będą reagować nerwowo. I jak się ma karabin w ręku, ludzie mają prawo zakładać, że kogoś chce się tym karabinem zabić i na przykład chcą się rzucić i ten karabin odebrać. Nie. zabijanie ludzi nie jest w takim przypadku adekwatną reakcją. Adekwatną reakcją jest ucieczka.

Co byś wypisywał, gdyby zabójca urządził masakrę
@Andreth:
Misiu, ale on nikogo nie atakował. To on pierwszy został zaatakowany. Więc zluzuj majtki, i nie rób z igły widły.
Dodatkowo "pokojowi protestujący" krzyczeli "shoot me" do niego, więc go tylko prowokowali. Jak stał z innymi ludźmi pod budynkami których bronili to mogli po prostu ominąć go i nie prowokować dx