Wpis z mikrobloga

kiedy szeryf z internetu wychodzi z internetu xD

Jak twierdzi BBC, aktywność Rittenhouse w mediach społecznościowych sugerują, że był on zagorzałym zwolennikiem prezydenta USA Donalda Trumpa. Nastolatek uczestniczył w styczniowym wiecu amerykańskiego przywódcy z Iowa. Film z tego wydarzenia podejrzany opublikował w serwisie TikTok. Z kolei w opisie swojego konta na Instagramie zamieścił wyborcze hasło "Trump 2020".

W rozmowie z BuzzFeed News rzecznik sztabu amerykańskiego prezydenta podkreślił, że Rittenhouse "nie ma nic wspólnego z kampanią Donalda Trumpa".

"Prezydent Trump wielokrotnie i konsekwentnie potępiał wszelkie formy przemocy. Wierzy też, że musimy chronić wszystkich Amerykanów przed chaosem i bezprawiem (…). W pełni popieramy organy ścigania za ich szybkie działania w tej sprawie" - dodał Tim Murtaugh.

#usa #trump
spere - kiedy szeryf z internetu wychodzi z internetu xD

Jak twierdzi BBC, aktywno...

źródło: comment_15985923862tNED6AGZU4rJA5mVEWAoE.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@spere: ale zaraz się zlecą lewaki z pianą w ustach i będą pisać, że to bohater prawicy na równi z Tarrantem czy Breivikiem. Nie zapominajmy, że ich bohater to murzyn co jedyne co potrafił to się naćpać, grozić kobiecie w ciąży bronią i udusić się mimo tego, że miał nos na pół mordy
  • Odpowiedz
"ale zaraz się zlecą lewaki z pianą w ustach i będą pisać, że to bohater prawicy na równi z Tarrantem czy Breivikiem. Nie zapominajmy, że ich bohater to murzyn co jedyne co potrafił to się naćpać, grozić kobiecie w ciąży bronią i udusić się mimo tego, że miał nos na pół mordy"

"moje poglądy są bardziej lewicowe i gówno mnie obchodzą te wasze śmieszne wojenki na wykopie? "

@muskutanin: Konsekwencja do
  • Odpowiedz
@Andreth: Bycie lewakiem, a bycie osobą z poglądami lewicowymi taką jak ja to dwie różne rzeczy. Lewak popiera wszystkie poglądy związane z tą stroną polityczną. Ja popieram kilka lecz nie wszystkie
  • Odpowiedz
jest bohaterem, jak kazdy kto dziala w samoobronie, placz wiecej lewaczku


@RubinWwa: Ostatnia Nadzieja Białych Chrześcijan, pan prezydent USA, oraz amerykańskie prawo, mają inne zdanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@spere:

pan prezydent USA, oraz amerykańskie prawo, mają inne zdanie

A co? już wyrok był? Dopiero będzie skowyt jak już go uniewinnią ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
a skad ty to mozesz wiedziec


@RubinWwa: odpowiedziałbym ci, jeśli mnie przeprosisz za pajaca

poziom kultury upada w Polsce tak drastycznie, że trzeba zacząć uczyć chamstwo
  • Odpowiedz
i będą pisać, że to bohater prawicy na równi z Tarrantem czy Breivikiem.


@muskutanin: przecież już piszą, na Wykopie też

jesteś lewakiem, więc zapewne nie śledzisz prawackich wypowiedzi
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@spere: w Polsce prokuratura też oskarża różnych ludzi a potem wyroki sądu są różne. Tak działa system prawny na świecie. Chyba że już jesteś w stanie wydać wyrok?
  • Odpowiedz