Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy płacąc 5k netto dla java deva, z 3 letnim skillem, w #lublin to bardzo #!$%@? w dupsko pracownika?
Czuję wstyd. Ale nie wiem czy uciekać z tego januszexu. Niby ten covid jest, trochę mniej ogłoszeń.. #programista5k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4808f5d2fae759452857bd
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 7
mohvrybji: 5tys netto, jeśli zaczynasz pracę w firmie nawet mając doświadczenie, to nie jest jakoś mało. Pytanie vrzmi- jak długo by się utrzymał taki poziom, jaką masz oferowaną umowę, czy chciałbyś mieć potem b2b, czy jest to stanowisko młodszego programisty czy nie i czy te 3 lata doświadczenia były nieprzerwane i tylko w tym jednym? Ogólnie bym nie narzekała, ale dopytala o rozwój w firmie

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@majkello0: firm IT w Lublinie jest naprawdę sporo a Java to jednak jeden z popularniejszych języków więc nawet nie ma co polecać tylko słać do najwiekszych, zobaczyć co można dostać a później się zastanawiać czy to dobra droga czy jednak woli sie mniejsze firmy. Konkretów nie chcę polecać bo zbytnio stronniczy jestem ;)