Wpis z mikrobloga

Chcecie dowód, że kobiety żyją w całkowicie innej rzeczywistości?
Zakładam że to nie troll, bo w sumie jednak kobiety są jednak jak dzieci....
www.wykop.pl/wpis/51680953/anonimowemirkowyznania-w-polsce-brakuje-w-tej-chwi/183272395/

One na serio myślą, że jak się bawiły życiem, srały na #przegryw przez młode lata, to nagle po 30' uda się nabrać jakiegoś betę? Że świat zapomni o ich przeszłości?

Patrzcie na to:
Baby po 30' nagle ZAUWAŻAJĄ przegrywów! Zaczepiają w NADZIEI że uda się KOGOŚ WYRWAĆ!

Patrzcie, jak różowy pasek anonimowo przyznaje, że szlag je trafia, że samotny facet może być szczęśliwy, a one nie!
Jadą potem na ,,export" co rok na wakacje to odstresować, ale i tak w rzeczywistości żaden polak im się nie podoba!

Widzicie jakie wyrachowanie? To ból samotności, ten na który my zostaliśmy skazani od najmłodszych lat, jak one się go boją, jak musi boleć nagły zanik atencji? Że jakie są biedne i smutek że same jadą na wakacje (jak myślicie po co jadą?).

A potem jak takiej pokażesz hipokryzję i zakłamanie, to one znajdują (wymyślają!) gunwo powody, dlaczego są same:
Oto dosłowny cytat: ,, Nie ma w Polsce facetów, którzy są wolni i nie są fizycznie brudni. Nie znam ani jednego wolnego, który nie ma czarnego brudu za paznokciami i próchnicy na jedynkach. Ani jednego wolnego, który chodzi w czystych ubraniach. Kazdy, nawet 160cm, cofnięta szczęka, praca 2500 netto, ma dziewczynę. Jak jakiś wpadnie na rynek, bo się rozstanie, to w chwile ma mnóstwo dziewuch do wyboru."

Widzicie? Ona żyje chyba w innym kraju. Tinder skutecznie pokazał, jakie ona pieprzy głupoty.
Niby ma 30 lat, a takie argumenty z dupy...
Pokazała swoje WYOBRAŻENIE jak mają faceci, a jej EGO nie POZWALA pokazać rzeczywistości! Jej mózg za wszelką cenę będzie tworzył iluzję: ,,to faceci są źli! To ich wina że jestem sama! Żaden nie jest mnie godny!" a nie pokaże jej prawdy typu ,,To moja wina, ja olewałam przegrywów, chciałam chadów, ale ci tylko mnie bolcowali, jechałam za granicę pieprzyć się z każdym, bo gardziłam polakami nie chadami, i dobrze że mnie nie chcą, bo przez moją głupotę nie jestem wystarczająco wartościową osobą".

Faceci po jakimś czasie potrafią zrozumieć swoje błędy - bo zwykle za nie płacą natychmiastowo.
Kobiety się głaska po główce, by się nie smuciły przez co robią co chcą.

Niech żyje sobie w tym świecie, i niech cierpi w samotności.

Oby żadnemu was nie przyszedł do głowy pomysł WIĄZANIU się z taką!
Niech nas pochłonie samotność niż związek z ,,szeroką w kroku" STARĄ kobietą!
Bo inaczej będziecie niewolnikami i zostaniecie zniszczeni.... gorzej od samotności.
#blackpill
  • 6
@Miler111111: Też tak myślę, chociaż z drugiej strony, jak czasami widzę co gadają feministki i im podobne, co gadają pewne znajome i co dają kobiety na swoich FB jestem w stanie stwierdzić, że tak odbierają rzeczywistość, że to nie koniecznie jest bait - tylko tzw. ,,#!$%@? mózgowe".( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Zly_CzlowiekXD: Niekoniecznie szerokie w kroku, ale na pewno nie nadające się do dłuższego związku.
#!$%@?ęły ryjami w mityczną ścianę. Już nie dla nich chady. Te które mają bombelka szukają betabankomatu, te które nie mają mają baby rabbies. Są zabawne i łatwe, ale trzeba uważać. Jak zaciąży to facet też najpewniej zostanie sprowadzony do roli betabankomatu. A jak się nie uda to chociaż "hihi, alimenciki".
Im bardziej moneymaxowałeś wcześniej, tym chętniej na
@Zly_CzlowiekXD: dobrze mówisz, ale potem wpadasz w typową dla sfrustrowanych facetów "revenge fantasy". One sobie znajdą faceta, żadna z nich nie zrozumie swoich błędów i nie powiesi się z samotności.

Duża część rozwiedzie faceta i dostanie pieniądze;
część będzie zdradzać z facetami, którzy są o wiele bardizej atrakcyjni, dla których mężatka to idealny układ bo się nie zaangażuje;
część będzie się spełniać jako matki własnych dzieci i męża będzie mieć gdzieś;
@JimNH777: dobrze prawisz - a ja nie muszę już mieć swojej rodziny - widząc taktykę i zachowanie kobiet dałem sobie z tym spokój - bo jak piszesz one i tak znajdą lepszego frajera, przez co będą prowadzić fałszywe życie, tylko by dobrze się ustawić. Takim osobom jak ja zostaje pozostanie samotnym, bo i tak nie mamy realnego wpływu na społeczeństwo, albo chodzenie na divy. Z naturą kobiet nie wygrasz, więc pozostanie