Wpis z mikrobloga

  • 44
@sorek Dobra xD Jak tam w zlewaczalym UK? W Chrystusie narodów Polsce bylo za ciezko i trzeba bylo wyjechać? Mowisz o ocenie historii? Historia oceni takich jak ty podobnie jak tych ktorzy byli przeciwko prawie glosu dla kobiet, zasciankowi debile xD
  • Odpowiedz
@saakaszi: tak w sumie może mieć rację. jego zdanie nie ma żadnego nacechowania emocjonalnego. Nie wiemy czy podmiot jest z takiej predykcji zadowolony, czy ta ewentualność go niepokoi.
  • Odpowiedz
@saakaszi powiedz to ludziom z koszulkami z Che Guevarą.

Społeczeństwo jest rozkapryszonym dzieckiem, które co jakiś czas zmienia swoje nastawienie i poglądy. Wpis, który cytujesz, jest dla mnie jak najbardziej realnym scenariuszem w perspektywie lat i możliwych zmian światopoglądowych w danym społeczeństwie. Biorę pod uwagę również możliwość stawiania Brejvikowi pomników. Nic mnie nie zdziwi.
  • Odpowiedz
Jeśli popierasz, to co zrobił ten psychopata, to zachowaj się jak dojrzały mężczyzna i miej na tyle odwagi, żeby pisać o tym wprost, a nie robisz jakieś fikołki


@PanEdzio: gdzie napisałem, że go popieram?

Napisałem, że historia go oceni, a historia się zmienia. W USA się zaczęło. Poczytaj raczej co piszą po tym gościu co postrzelił antifiarzy a nie na mnie się skupiasz..

@sorek: XDDDDDDD już obsrałes gacie?
  • Odpowiedz
Historia oceni takich jak ty podobnie jak tych ktorzy byli przeciwko prawie glosu dla kobiet, zaściankowi debile xD


@Eoon: AMENT.

Kiedyś uważałem sorka za ogarniętego typa, ale za dużo korwina tam wjechało. Dodatkowo jak k---a można popierać nacacjozjebów mówiących o "polska dla polaków" sam mieszkając za granicą. No k---a...
  • Odpowiedz