Wpis z mikrobloga

@sugr: przegrywy w życiu przegrywy na drodze, czego się spodziewasz ...

ale fajnie że nie tylko ja dostrzegam że polscy kierowcy to kaleki ^2
  • Odpowiedz
@sugr: A potem na drodze to widać. Szkoda, że nie mam kamerki ale to co sie dzieję to patologia. Jadę dużym, spory ruch ale za mną nie było nikogo, przede mną się zrobiła spora luka, kierowca postanowił mi uprzykrzyć życie i wbił się w tą lukę(Bo jak typowy Polak za kierownicą, ujma na honorze jeździć za ciężarówką), ja zaczynam hamowanie awaryjne a gościu jak rychło ruszył, tak później jechał 60km/h no
  • Odpowiedz
  • 577
@sugr ale prędkość na znaku to jest prędkość maksymalna. Czego wy nie rozumiecie. Jak ktoś jedzie 40 na ograniczeniu do 50 to nie robi nic złego. Jak nie potrafisz go wyprzedzić przez wysepkę czy jakoś inaczej to jesteś #!$%@? nie drajwer. Jakoś w innych krajach ludzie potrafią się trzymać tylko u nas #!$%@? wielki problem zwolnić.
  • Odpowiedz
@sugr: Jak dla kogoś 50 km/h to jest za szybko, to niech na rower się przesiądzie, bo rowerowe prędkości zdecydowanie mu wystarczą, a przynajmniej zagrożenia nie będzie stwarzał.
  • Odpowiedz
@sugr: Bo to jest prędkość maksymalna. Wolno jeździć wolniej.
Jak jadę dwustukonnym kombi, to sobie jadę autostradą 140 km/h. Jak jadę wyprawowym pajero, to jadę 110, bo tyle jest optymalnie pod wzgledem hałasu i spalania. i mam prawo tyle jechać.
  • Odpowiedz
  • 38
@Hubsky_ Ale wiesz że w niektórych warunkach pogodowych nawet 50 km/h to za dużo? Ja wiem, że tutaj są sami mistrze kierownicy i 150 km/h nocą przez las to co to dla nich, choćby i zimą. A potem się dziwimy dlaczego mamy jedne z najgorszych europejskich statystyk dotyczących wypadków na drogach, skoro dla większości ujmą i powodem zwrotu prawa jazdy jest jazda poniżej ograniczenia w konkretnych warunkach.
  • Odpowiedz
Jak ktoś jedzie 40 na ograniczeniu do 50 to nie robi nic złego.


@vieniasn: No jak nie robi nic złego. Blokuje ruch i grozi za to nawet mandat. Oczywiście mówię o normalnych warunkach, a nie jak jest ślisko, mgła czy kierowca ma promile. Jakbyś tak jechał na egzaminie na prawko to nie zdasz.
  • Odpowiedz