Wpis z mikrobloga

@Visu250: nie no nie sa oburzone ,zadko sie zdarza zeby polak mial kobiete innego pochodzenia ,zawsze to jest polka i obcokrajowiec ,i to ze polska bedzie czarno biala to nie bedzie zasluga polakow tylko polek
  • Odpowiedz
@daniel700: no niestety jak zdesperowany polaczek, woli polke brzydolke i mieć zmarnowane życie, to jego sprawa.
Musimy zrobić im na złość i się dobierać się z zagranicznymi. I przestać wkoncu postrzegać p0lki jako księżniczki i je olać, bo to gówno warte szmaty które zrujnują zycie
  • Odpowiedz
@Visu250: czy ja wiem kazda baba bedzie glupia czasy sie zmienily ,baba jest bardziej podatna na zepsucie ,czy luksusy ,nie potrafi sama myslec wiec jesli jej reklamuja murzynow w tv to bedzie chciala murzyna
  • Odpowiedz
@daniel700: to prawda. Z dekadę na dekadę jest coraz gorzej. Nie długo będzie tak że każdy biały facet będzie mieć seksrobota, albo azjatke jak będzie na niego stać. To się robi z tym chore i #!$%@?. Jak by tak o tym pomyśleć, to aż zwariować mozna
  • Odpowiedz
@Visu250: chcielismy do europy to mamy ,troche pewnie inaczej to sobie wyobrazali ,juz napewno nie tak ze dalej bedziemy biedni i w dodatku bez kobiet ,ale ja to olewam swoje przezyje i ide do piachu
  • Odpowiedz