Wpis z mikrobloga

Co sie dzieje z #yanosik na #ios ? Jakis czas temu byla aktualizacja, jakas "zmiana powiadomien" i ona raz dziala raz nie. Ma problem z dzialaniem w tle podczas gdy na wierzchu sa mapy, caly czas chce miec dostep do lokalizacji, jak daje tylko "gdy uzywam aplikacji" to wypluwa powiadomienia zeby wlaczyc lokalizacje. Czasem da powiadomienie glosowe o sytuacji na drodze, czasem tylko pipnie (o co chodzi z tym pipnieciem do cholery?) czasem przejezdzam obok fotoradarow i ani nie pipka ani nie gada. Ogolnie to nie wiadomo kiedy dziala a kiedy nie.
  • 18
@PancakeV: "gdy uzywam aplikacji" oznacza, że aplikacja musi byc w foregroundzie czyli mysi być widoczna, żeby lokalizacja działa. Musisz ustawić na cały czas wtedy powinno być ok
@dzana: lokalizacja (gdy uzywam/zawsze/nigdy) a dzialanie w tle to sa dwa oddzielne tematy, dwie rozne opcje w ustawieniach. Apka caly czas płacze o wlaczenie dzialania w tle mimo ze jest wlaczone, drogą dedukcji zczailem ze chodzi jej o lokalizacje ale to i tak jej nie wystarcza, musi miec status lokalizacji "zawsze" ale ja nie mam ochoty zeby yanos mnie lokalizowal cala dobe.

@ciemna_strona_mocy: Wiekszosc opcji nie dziala. Obecnie na aplikacji
@PancakeV: @MarcoBeneffito: @jarqka: @sopell: @ZaufanaTrzeciaStrona:
Coś wybitnie jest na rzeczy – obniżyłem wersję z aktualnej 4.3.2 do ostatniej, 4.2.25 bez nowego superhiper systemu działania w tle (tj. tej bez opcji „Zawsze”). podziałała parę km i zniknęły informacje o zdarzeniach. restarty, logowania, reinstalle nie poskutkowały, tak jakbym dostał bana
teraz wrzuciłem 4.3.1 i zobaczymy czy też będzie tak

a @Yanosikpl dziękujemy za zainteresowanie tematem ( ͡°(
@nadkomisarzmagister: Wiesz, jeżdżę w często na zachód i na południe Europy i gada (także nawiguje). Ma jeszcze jedną zaletę, można go połączyć z dostawcą treści muzycznych, ja połączyłem go ze Spotify. Jak jadę na #yanosik i dostanę komunikat podczas słuchania podcastu to podcast się zatrzymuje i trzeba go wznosić. Jeśli jadę na Waze to jest tylko ściszany w czasie wypowiadania ostrzeżenia i leci nadal. Yanosik dziś jest technologicznie do tyłu. Zatrzymał