Wpis z mikrobloga

@Aquamen: Kapustka i Kante zrobili więcej niż Pekhart, Gvilia i Rosołek w 50 minut.
Dodatkowo debil wystawia młodego i słabego napastnika jako skrzydłowego. Jeszcze bym zrozumiał pierwszy raz, ale on to zrobił znowu po fatalnej grze Rosołka na skrzydłe w meczu z Rakowem, to jest dopiero kunszt trenerstwa.
@killerM: XDDDD Kante też po kontuzji, niby grać nie może, a grał prawie godzine, Kapustka grał 40 minut i nadal każdy był 2x lepszy od w.w. drewniaków.

Także mogli grać, tylko Vuković jest upośledzony.
szukacie wytłumaczenia i kozła ofiarnego, jesteście słabi i trzeba to w końcu zaakceptować...


@Aquamen: ja #!$%@?ę....... znowu odlatujesz.

Tak, LEGIA JEST SŁABA I ODPADŁA ZASŁUŻENIE przez swoją grę i przez idiotyczne decyzje trenera. Jesteś zadowolony? Nie wiem, zesrałeś się, że nie bronię Legii o co Ty jak i wiele pajacy mnie oskarża bezpodstawnie?
@technojezus: tylko,że Kante ma w ostatnim czasie o wiele więcej minut zagrane niż Kapustka,który przed tym meczem zagrał w Legii 15 minut z Rakowem. Tak czy siak bardzo możliwe że niewiele by to zmieniło
@krzykrzy1995: Mówi się trudno, polska piłka klubowa nie istnieje. Klepią nas na papierze coraz słabsze drużyny o wartości 2-4 mniejszej od naszych, z zawodnikami grubo po 30. Na to nie ma wytłuamczenia niestety, jesteśmy dziadami
@krzykrzy1995: Legia jak odpadnie z eliminacji LE (a na 99% odpadnie), to za rok nawet w II rundzie el. LM chyba nie będzie rozstawiona. Legia zniszczyła swój współczynnik koncertowo.
Niedługo zamiast Omonii w II rundach taka Legia będzie grała z Zagrzebem albo Celticiem ¯\_(ツ)_/¯