Wpis z mikrobloga

Bedziemy mieć w pracy prywatną opiekę medyczną prawdopodobnie z PZU. W pakiecie komfort plus jest zaznaczone, że "Diagnostyka realizowana zgodnie ze wskazaniami medycznymi na podstawie skierowania od lekarza Świadczeniodawcy w placówkach wskazanych przez Świadczeniodawcę za pośrednictwem infolinii medycznej."

Jak to wygląda z internistami? Wypiszą mi skierowanie na wszystko co możliwe czy robią problemy?
Mając dostęp do 'darmowych' badań chciałbym się przebadać konkretnie i wszystko co możliwe, bo tak szerokich badań jeszcze nie robiłem.

#prywatnaopiekamedyczna #opiekamedyczna #pzu #badaniakrwi #badanialaboratoryjne
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Caly_na_bialo: cały system działa beznadziejnie.
U mnie w mieście wygląda to tak że dzwonisz na infolinię mówisz do jakiego lekarza chcesz iść a pani z infolinii umawia cię na wizytę i wysyła ci gdzie co i jak. Potem idziesz do danego lekarza okazuje się że nie jesteś zarejestrowany i nikt nie wie o tym że miałeś być.
Z tego co znajomi mówią to rejestracje już nie chcą odbierać telefonów z PZU
@qzer
@Caly_na_bialo ja nie mam żadnych problemów. Wcześniej telefonicznie było ok nawet teraz wszystko dodatkowo robię przez mojePZU chyba że placówka nie ma tam terminów to telefonicznie. Nigdy też nie miałem sytuacji że przyszedłem a nie byłem zarejestrowany i w sumie pierwszy raz słyszę taka wersję
@Caly_na_bialo mówię serio. Też mam pracowe w pzu i bez problemów. Syna od razu po narodzinach dodałem do ubezpieczenia i też fajne rozwiązania wyszły bo np usg bioderek - trzeba skierowanie to by wynikało że wizyta po skierowanie i kolejna wizyta na usg. Skierowanie dostaliśmy na teleporadzie i cyk nie trzeba 2x chodzić :) ja jestem zadowolony.
Jedyne co to wyłączone kalendarze niektórych placówek na platformie mojePZU ale jak dzwonisz na infolinie