Wpis z mikrobloga

Popełniłem błąd taktyczny i zostawiłem dzisiaj otwarte okno, przez co znowu zostałem wybudzony dzwonami tego cholernego domku borzego. Bicie kuca zaczyna się już o 6:30 i trwa dobrą minutę.

Jak to zwykle, wk0rwiony postanowiłem w końcu poczytać jak prawnie dobrać się do dupy farożowi, by w końcu przestał bębnić mi pod oknem każdego dnia borzego z byle powodu. Okazuje się jednak, że sądy administracyjne uchylają wyroki skazujące dla kościołów, mimo potwierdzonego przekroczenia emisji hałasu, powołując się na czynności powiązane z kultem religijnym. W końcu nawoływanie wierzących na mszę w dobie budzików elektronicznych jest NIEZBĘDNYM elementem kultu religijnego.

Także jakby ktoś chciał zacząć z tym walkę, to z góry jest skazany na porażkę. Dziękuję, kurtyna.

#bekazpisu #bekazkatoli
  • 99
  • Odpowiedz
@Iskaryota: przeszkadzają ci katolicy?! Gdyby nie katolicy to muzułmanie by przejęli ten kraj! #pdk I miałbyś na przykład nawoływanie z minaretu o świcie i zachodzie!

  • Odpowiedz
@Iskaryota oo panie. Aż mi przypomniałeś. Mazowiecka miejscowość z Kościołem w centralnym punkcie. Nocowałem w hotelu przy sali weselnej który znajduje się prawie obok kościoła. O 6 rano dzwony. O 6:30 jaka melodyjka. O 7 dzwony. 7:30 jakąś melodyjka. #!$%@? i tak prawie cały dzień. Nie wiem jak ludzie wytrzymują
  • Odpowiedz
@Iskaryota: a czy nie myślałeś, żeby wstąpić do religii zabraniającej słuchania dzwonów kościelnych i nakazującej, jeżeli takowe usłyszysz wbrew własnej woli, oblewanie sokiem pomidorowym z armatki wszystkich ludzi bijących w dzwony w odległości do 213,7 metrów od Twojego domu, który jest jednocześnie świątynią i miejscem starożytnego kultu pomidora, więc nie może zostać przeniesiony? Masz konstytucyjne prawo wolności wyznania, które zostaje pogwałcone w oczywisty sposób.
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Jak nie jesteś katolem/heterykiem/nacjozjebem/nierobem to ten kraj nie jest dla Ciebie, przykro mi. Pisowscy idioci mówią, że jak się nie podoba to #!$%@? i że lewaki wszystkiego się czepiają i na tym dyskusja się kończy. U mnie też #!$%@? dzwon, co mnie #!$%@? bo hałas straszny do tego dzwon co najśmieszniejsze zamontowany niedawno XDDD, wytłumaczyłem grzecznie, że w tych czasach nawoływanie na modlitwę to trochę przeżytek, każdy chyba wie czy
  • Odpowiedz
@Iskaryota: pomieszkaj w Wietnamie - jak maja pogrzeb/stype to 1-3 dni #!$%@? o wschodzie slonca #!$%@? muzyka na caly regulator - normalnie, w domu, na osiedlu (a tamtejsze domy na osiedlach sa waskie i wybudowane sciana przy scianie bez odstepu)
  • Odpowiedz
@Iskaryota: mieszkałem kiedyś dosłownie 10 metrów od kościoła, który miał zabronione używania bicia dzwonami o każdej porze dnia. niedaleko tego kościoła, było coś tam związanego z żydkami, które sprawę sobie jak widać załatwiły, przynajmniej tak tłumaczyła pani, która mi mieszkanie wynajmowała.
  • Odpowiedz
@Mmmkurla:

Nieee nie możesz grać dzwonami o każdej porze.

Dzwony robią BIM-BOM ( ͡ ͜ʖ ͡)


Mieszkałem już przy wielu źródłach "hałasu" i jedynym problemem są niespodziewane imprezy młodych "pioterów i sebixów". Mieszkałem już przy dworcu pkp, mieszkałem przy obwodnicy, mieszkałem mając pod drugiej stronie bloku kolesia, który ćwiczył na perkusji i miałem epizody niedaleko lotniska. Teraz mieszkam z 50m od kościoła. Gdy hałas jest regularny
  • Odpowiedz