Wpis z mikrobloga

Popełniłem błąd taktyczny i zostawiłem dzisiaj otwarte okno, przez co znowu zostałem wybudzony dzwonami tego cholernego domku borzego. Bicie kuca zaczyna się już o 6:30 i trwa dobrą minutę.

Jak to zwykle, wk0rwiony postanowiłem w końcu poczytać jak prawnie dobrać się do dupy farożowi, by w końcu przestał bębnić mi pod oknem każdego dnia borzego z byle powodu. Okazuje się jednak, że sądy administracyjne uchylają wyroki skazujące dla kościołów, mimo potwierdzonego przekroczenia emisji hałasu, powołując się na czynności powiązane z kultem religijnym. W końcu nawoływanie wierzących na mszę w dobie budzików elektronicznych jest NIEZBĘDNYM elementem kultu religijnego.

Także jakby ktoś chciał zacząć z tym walkę, to z góry jest skazany na porażkę. Dziękuję, kurtyna.

#bekazpisu #bekazkatoli
  • 99
@germijak: od lotnisk możesz chociaż wywalczyć jakieś odszkodowanie i nie latają w określonych porach. Lotniska nie postawia ci też bez konsultacji 15 metrów od twojego bloku. Kościół z kolei ma prawo w dupie i napinala sobie dzwonami kiedy chce i jak chce. Dla ciebie to jedno i to samo? To z ciebie dopiero nosacz prawa i logiki.

@Karoleer: a daj spokój, ja to mam wrażenie że tam nonstop coś świętują