Wpis z mikrobloga

Cześć! Czy ktoś zna jakąś stronę gdzie można wrzucić film o wadze np 900mb, długości ponad 1 godziny i obejrzeć bez problemu? Chciałbym udostępnić parę filmów bez potrzeby pobierania, Youtube nie wypalił.
Z góry dzięki za odpowiedź;)

#filmy #film #seriale #komputery #internet
  • 12
@Gymski też odpada, filmy wyświetają się tylko te które mają poniżej godziny, a do reszty pokazuje że nie można odtworzyć i trzeba Albo pobrać albo skonwertować
@Smile90: Na mega.nz też da się wrzucić film i oglądać go bezpośrednio z linku, jednakże nigdy nie wrzucałem tam zbyt długich filmów, więc nie wiem czy nie ma jakiegoś podobnego ograniczenia jak dysk google. Musiałbyś samemu to sprawdzić.
@bolsonn: wyskakuje mi błąd przy wrzucaniu że plik jest uszkodzony lub nie jest plikiem wideo. Format pliku mkv., ale nie mogę go skonwertować na inny, chyba że jeszcze jakiś inny program do konwertowania ktoś zna?

@michalek510: @Cawley: nie mogę wejść na stronę, wyskakuje mi problem: "lang/en_60e4e238aecf8fd0dccf98ff3c8598caba25e65591ac5cc3adaff08172f83310.json", próbowałem naprawić ale nadal nie działa i nie mam pomysłu. Robiłem update przeglądarki, instalowałem wcześniejszą wersję, ogarniałem jave, próbowałem na innej przeglądarce i