Wpis z mikrobloga

Jak wyglada zycie singla w wieku 25-30 lat? Faktycznie wtedy duzo znajomych traci i kazdy gdzies tam skupia sie na swoich relacjach z kobietami? Mam 23 lata i nie czuje kompletnie potrzeby wchodzenia w zwiazek, cenie sobie wolnosc, swobode, skupianie sie na sobie. Kobieta jest dla mnie glownie srodkiem do zaspakajania potrzeb. Do tej pory bylem tylko 2 razy w zwiazku max 2 miesiace xd a reszta to przygody albo jakies FWB przez jakis okres, jestem juz w sumie weteranem Tindera, nawet mi sie nie chce chodzic na spotkania i poznawac juz te kobiety. Czy to jest normalne?
#zwiazki #seks #przegryw #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder
  • 11
  • Odpowiedz
@dexterpol: ja miałem podobną sytuację z tym że nie interesowały mnie laski do tak 26 roku życia, teraz 28lvl korzystam i jest super ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znajomi byli i są (w sumie część się odcina, część natomiast się przypomina) więc chyba nie ma reguły w tych słowach.
  • Odpowiedz
Jak wyglada zycie singla w wieku 25-30 lat?


@dexterpol: brak kobiety to nie problem (no dobra, problem, ale nie aż taki). Gorzej, że wysypują się znajomi, często bardzo bliscy. Ci, co są w miarę normiccy, to na tym etapie są raczej w jakimś poważnym związku albo robią/myślą o robieniu dzieci, więc siłą rzeczy nie mają tyle czasu na kawalerskie życie i zmieniają im się priorytety, natomiast ci, co są typowymi
  • Odpowiedz
@dexterpol: Życie singla po 25 roku wygląda tak samo jak wcześniej. Czy traci się znajomych zależy od tego jakich masz znajomych. U mnie było tak, że z kumplami, którzy mieli przed 30tką dwoje dzieci spotykałem się co tydzień, albo co dwa tygodnie pograć, albo na piwo. Więc
  • Odpowiedz
@Yaskier92: to już zależy od tego, jak trafisz, bo ja np. ludzi z pracy traktuję jako zło konieczne, po 8h odcinam się i elo, żadnych piwek etc. No i w ogóle praca to dla mnie kara, więc przy pierwszej możliwej okazji #!$%@? z zakładu i nie chcę mieć do czynienia z niczym i nikim, co mi się z nią kojarzy xd.
  • Odpowiedz