Wpis z mikrobloga

- Luis śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Luis, bo ja nie mogę zrozumieć jednej rzeczy, co mnie prześladuje.
- Niby czego?
- Dlaczego ten Bartomeu, to taka menda i świnia jest.
- Wiesz co? Ty nudny jesteś. Ty mnie pytasz o to codziennie od 6 lat, dzień w dzień, odkąd został prezydentem Barcelony.
- Luis, bo ja od sześciu lat pojąć nie mogę, po co w ogóle takie coś Pan Bóg stworzył.
- Messi, a po co Pan Bóg stworzył Real Madryt?
- No właśnie po co? Albo takie Kotletico, po co?
- Po jajco jełopie. Dobranoc.
- (Głęboki wydech) Luis ja rozumiem, ja żem sam święty nie jest, ale przecież taki Bartomeu, to jest przecież normalne obrzydlistwo. Po co w ogóle takie coś jest? Ja rozumiem jeszcze, jakby to on miał źle. Ale co, Griezzmana miał, Dembele miał, Coutinho miał to go za dwie flaszki oddał, Frenkie De Jonga też miał. Sam, żem widział jak z nim kontrakt podpisywał.
- No szkoda, że ty jełopie podpisujesz tylko jak ci milionowe podwyżki dają.
- Kurde, jak ja go nienawidzę... i po co w ogóle takie coś jest... Po co? Po co ten Coutinho i Dembele darmozjady dwa pasożyty przebrzydłe? Dlaczego Setiena dopiero #!$%@?ł jak żeśmy Luis 8-2 od Bayernu dostali? Dlaczego on taki jest?
- Messi, nie wiem dlaczego on taki jest no! Może miał trudne dzieciństwo. I w ogóle ja ciebie proszę, skończmy ten temat, bo ja za siebie nie ręczę.
- Widzisz Luis? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Luis zło chodzące, trzeba by go wyeliminować.

https://www.facebook.com/groups/pilkawka
#fcbarcelona #pilkanozna #messi #swiatwedlugkiepskich
Farezowsky - - Luis śpisz?
- Śpię, bo co?
- Bo ja nie mogę.
- Co znowu?
- Luis, b...

źródło: comment_1598390272qw5qO8rJ7YZICvNM51pv0F.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz