Wpis z mikrobloga

@WuDwaKa: ludzie tak narzekają na to, że ciągle coś się im psuje, ale i tak nadal siedzą w tym pseudobanku. To wygląda już powoli jak syndrom sztokholmski. Polecam zrobić #usunkonto na koncie w mBanku. Alternatyw jest cała masa. Do wyboru, do koloru.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WuDwaKa: a tak w ogóle to co tam się wyrabia w tym banku że tak ich szkalujecie? Nie jestem na bieżąco, ąę było a poza tym jeszcze jakieś afery? Mam tam konto i osobiste u firmowe u jest ok, zastanawiam się czy o czymś nie wiem czy to tylko taki trend żeby ich pojechać?
@pigoku: A ostatnio mBank miał sytuację gdzie "niemal" 200 klientów miało dostęp do innych kont ludzi, przez co niektórzy potracili do nich dostęp bo jak zmienisz nr telefonu w mBanku to już na infolinii traktują Cię jak oszusta ;) Wcześniej zrobili "niby" testy - była to w sumie reklama banku bo hehe patrzcie robimy na produkcji, wszyscy to udostępniali bo śmieszne, wcześniej mBankowi wyciekały dane klientów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0shi: aha, dzięki, nie śledziłem jakoś informacji na ten temat. Gdzie indziej pewnie też tak się dzieje ale może dbają bardziej o pr. Zresztą jak się jest biedakiem to człowiekowi obojętne kto mu na konto zagląda ;-)
@pigoku: Tzn tu bardziej chodzi o kwestię ochrony danych, bo jednak ktoś w ten sposób zyskał Twoje imię, nazwisko, pesel, adres. Osobiście byłoby mi niewygodnie gdyby jakiś random znał moje dane i jeszcze wpadłby na pomysł sprzedać je w necie