Wpis z mikrobloga

@paczelok a wiesz, że maseczki można wymieniać, albo nawet wyparzać żeby pozbyć się bakterii? A wiesz ze w atmosferze jest dwutlenek węgla? Jeszcze nie słyszałem żeby ktoś umarł bo nosił maseczkę.


@zjadacz_Cebuli: ja napisałem że noszenie maseczki przez osoby zdrowe jest niewzkazane w przyczyn pozyższych bo masz mniej tlenu w organizmie np, a ty zbijasz dyskusje na inny tor i nie odnosisz sie do tego

ciekawe dlaczego
@paczelok ok, więc jakim jesteś autorytetem w dziedzinie medycyny?


@zjadacz_Cebuli:

obejrz sobie

https://youtu.be/Vvnu217xa7Y

Tezę, że „Nie ma epidemii ani pandemii koronawirusa. Ani w Polsce, ani w żadnym innym kraju. Chociaż niektóre rejony świata mają większe problemy niż inne, nie wynika to jednak z większej śmiertelności koronawirusa jako takiego, ale z dodatkowych czynników, „podłoża”, na które natrafia wirus, jak np. duża ilość zakażeń szpitalnych, zły stan służby zdrowia, panika, struktura wiekowa społeczeństwa,
@paczelok aha, czyli moich kilku znajomych, którzy mieli to gówno, jednak go nie mieli? Nie jestem fanem zamykania ludzi w domach, ta cała akcja #!$%@?ła mi urlop ale #!$%@? osobiście znam ludzi którzy byli pod respiratorami. Aha ci dr mi nic nie mówią, różne oszołomy po tym świecie już chodziły
@paczelok nie znam ich, jakieś randomy, ale nie interesuje się szukaniem na siłę spisków (więc może przez to) bo raz, że jeżeli są to nic na to nie poradzę a dwa, mam ciekawsze rzeczy do roboty niż szukanie jak bardzo nas elity wykorzystują xD
@paczelok nie znam ich, jakieś randomy, ale nie interesuje się szukaniem na siłę spisków (więc może przez to) bo raz, że jeżeli są to nic na to nie poradzę a dwa, mam ciekawsze rzeczy do roboty niż szukanie jak bardzo nas elity wykorzystują xD


@zjadacz_Cebuli: a nie widzisz ekonomicznego aspektu całej parajnoji
@paczelok widzę, ale tak jest z każdym kryzysem, ten aktualny wisiał w powietrzu i nie wykluczone, że parę sznurków było pociągniętych, żeby ten kryzys przyspieszyć i pogłębić. Dobrze jest też się jednak zabezpieczyć jak pojawia się nowy wirus, bo nigdy nie wiadomo czy zaś nie będzie dżumy, albo hiszpanki. Wiadomki, że medycyna lepsza ale ludzie latają z dupskiem po całym świecie więc jest to bardzo dobra droga do rozpowszechniania się choroby, na