Wpis z mikrobloga

Wczoraj podebrałem z tunelu #chilizgobim trochę wybarwionych annuumów głównie na kanapki dla siebie i kilku znajomych. Niestety jednemu z nich trafił się wyjazd do końca tygodnia i nie może tych przygotowanych dla niego odebrać.

Ja też nie mam jak ich przerobić, bo jestem na urlopie.
Jeżeli ktoś byłby chętny na odkupienie tego co widać na fotce to oddam za 40 złotych i koszt przesyłki. Wagowo nie mam jak sprawdzić ile tego jest, ale myślę, że 2 kg luźno.

Raczej łagodniejsze odmiany: trochę cyklonów, Yellow cayenne, Westlandii, cayenne, tabasco, Thunder Mt longhorn, Thai Orange Hot, Habanero Yucatan White, Shipka, Big Jim.

Jak ktoś chętny to proszę o komentarz pod spodem. Kto pierwszy ten lepszy.

To jest poza zapisami na zestawy degustacyjne, które będę robił za 2 tygodnie w weekend - wtedy planuje duży zbiór, gdzie będzie kilkadziesiąt odmian zbieranych ( ͡º ͜ʖ͡º)

#sprzedam #chili #chilihead #papryka #papryczki #ogrod #ogrodnictwo #warzywa #ostrezarcie #ostresosy
gobi12 - Wczoraj podebrałem z tunelu #chilizgobim trochę wybarwionych annuumów główni...

źródło: comment_1598373440sSeNeg7KVH4r9neNz3WD62.jpg

Pobierz
  • 13
@gobi12: Królu Złoty a powiedz mnie Pan jeszcze, czy te zestawy będą jednakowe, czy może przewiduje na przykład Pan Kierownik wersje dla małych dziewczynek i dla ordynarnych chamów? Bo ja raczej taki 5.5-6/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)