Wpis z mikrobloga

@Czimchik: Podeślesz? Mnie szlag trafi. Przenosiłem system matce z HDD na SSD i dysk sformatowałem a klucza nie mam. Stary HDD poszedł na śmietnik a ta nagle na już potrzebuje worda
  • Odpowiedz
@slabehaslo: No i tu jest problem. W abonamencie jest 365 a ta jak słyszy chmura serwery logowanie to ma plus 300 i olaboga bedą jej czytać i wgl
  • Odpowiedz
@SSKW: https://thepiratebay.org/description.php?id=35102182
Używam tego od 2 lat na 2 komputerach i jeszcze nikt mi nie zrobił włama na konto bankowe ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
To jest zbiór różnego oprogramowania, ja korzystam z KMSAuto NET. W głównym okienku zmieniasz stronę przyciskiem na dole i wybierasz KMSAuto. Dalej Activation i Office. Reszta sama się zadzieje.

Musisz tylko sprawdzić w Zabezpieczeniach Windows czy ci nie zablokowało czegoś. Na 8.1 blokuje
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mdmicky92 Wiesz niby tanio i wgl ale jaką mam gwarancję że zapłacę i będzie działać. Juz z 2 razy dałem sie wydymac wiec wole nie ryzykować
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mdmicky92 Wiesz niby tanio i wgl ale jaką mam gwarancję że zapłacę i będzie działać. Juz z 2 razy dałem sie wydymac wiec wole nie ryzykować
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SSKW: Z 2013 i wyzej i tak nie wyjmiesz klucza bo sa przypisane do konta ms.
Skoro nie miałeś dodanego normalnie do konta ms to co to za różnica ze spiracisz znow? XD
  • Odpowiedz