Wpis z mikrobloga

@Lewo: Od każdej, jeżeli jestes bardzo odważny :). Zjechać podobnie :P.
Szosą albo Gravelem przejeżdżasz tylko przez przełęcz (ta droga między Radunią a Ślężą :P).
Oczywiscie, sky is the limit (i portfel :P).
  • Odpowiedz
@Lewo: Wjeżdżasz na Tąpadłę i stamtąd jest szlak, ale na gravel nieprzyjemny, bo kamieni trochę (o szosie zapomnij), ale jeżdżą tamtędy auta (służbowe oczywiście)

Najbliżej pociąg masz z Mietkowa
  • Odpowiedz
@uysy: @ajuto00: ogólnie mam bieda tribana rc520 na oponie 38mm z średnio agresywnym bieżnikiem.

Wybaczcie mojego paint skilla, ale mówicie o tej trasie? (zaznaczona na czerwono).
Jak patrzę na street view to bardziej się martwię czy dętkę wymienię w razie czego bo trzeba litr płynu do naczyń by opona zeszła z koła w tym rowerze. Jak się nie uda to podejdę
Lewo - @uysy: @ajuto00: ogólnie mam bieda tribana rc520 na oponie 38mm z średnio agre...

źródło: comment_1598355114U3AUNkEvosa0kGJP8kEkcH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Lewo: Odpuść sobie :), serio. Szkoda roweru, ludzi i twoich nerwów. Tam się na Enduro 20cm/20cm fajnie zjeżdża. Gravela ładnie sprowadzisz :).
  • Odpowiedz
@uysy: pewnie masz rację. ale jak juz tam dojadę to sprawdzę jak będę się czuć przy podjeżdzie / zjeżdzie i najwyżej będę rower prowadzić. Sam dojazd pod górę to prawie 50km, więc jak na mnie to mogę być już zmęczony :D

@ajuto00: tak zrobię :)
  • Odpowiedz
@uysy: prawdopodobnie jutro. ostatnio byłem w mietkowie jak był triathlon, pooglądać i jeszcze jakiś zapas sił był a chcę pierwszą setkę pęknąć i w końcu ślęże zobaczyć.
  • Odpowiedz
@Lewo kiedyś wybrałem się tą trasą (żółty szlak) na Ślężę i trekkingowym rowerem prawie wjechałem całość. Na najbardziej stromych odcinkach tylko wprowadzałem. Zjazd już w całości. Gravelem może być ciężej, bo tam masz cięższe przełożenia, ale najwyżej więcej będziesz prowadził. Napisz relację jak już wrócisz
  • Odpowiedz
@prdlt: odpuściłem sobie bo z roboty mieliśmy jechać (tylko bez wjazdu na górę). A potem odwołali chyba przez pogodę. Ciągle wisi na liście.
  • Odpowiedz