Wpis z mikrobloga

@Kozajsza: sebiksy się w ogóle lubią przypier dolić o cokolwiek wyróżniającego się w wyglądzie. Spiny o duży parasol ( ͡° ͜ʖ ͡°) beret, czy cokolwiek innego były na porządku dziennym, kiedy mieszkałam w Łodzi i przemieszczałam się w pobliż takich pato-dzielnic (ʘʘ) Preferencje seksualne osób do których się dowalają nie mają znaczenia w takich przypadkach
  • Odpowiedz
@NiebieskiWStringach: To nie jest fikołek. Ludzie dopuszczający się ataków fizycznych to plebs i margines. Dla takich ograniczonych jednostek jak jesteś zbyt kolorowy to jesteś pedałem.
Możesz oczywiście nas oszukiwać, że tego nie dostrzegasz i nie ma dowodu, ale siebie nie oszukasz.
  • Odpowiedz
@uncle_billy_aniki: Dla tych zwierząt jak ktoś jest zbyt ekstrawagancki to na pewno jest pedałem, napisałem przecież wyraźnie. To są prymitywy. Jeszcze wspierane przez rząd, daje się im aprobatę to się rozzuchwalają.
  • Odpowiedz
najwidoczniej tamten pan był zagorzałym przeciwnikiem farbowanych jego wybór, nie powinniśmy go oceniać


@leazyboy: aha #!$%@? teraz bedziemy usprawiedliwiać w ten sposób każdą przestępczą działalność? Pobiją cię na ulicy, bo będziesz miał nie ten kolor spodni co trzeba to też wzruszysz rękami i powiesz, "no takie mieli prawo, nie moge oceniać"
  • Odpowiedz
@Kozajsza: pamiętam, jak 15 lat temu notorycznie obijano mi mordę bo miałem długie włosy i koszulki z diabłami. Nikt o tym nie trąbił w mediach, policja nie dawała o to #!$%@?.
A, no tak i Internet nie był wtedy w takim stadium rozwoju. Więc nauczyłem się olewać wszystkich ludzi.
Nie popieram w żadnym wypadku takiego troglodyckiego zachowania ale zaraz każda bitka będzie podciagana pod jakieś przesladowanie. Już #!$%@? dosyć, naprawdę. Małolaty
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Zapytam po raz kolejny w takim wątku. Wymień kraj gdzie nie ma zupełnie incydentów homofobicznych.

Plujecie na tą Polskę jakby to był jakiś niechlubny wyjątek na mapie świata.

I zaraz pewnie zrobisz fikoła, że w jakiś sposób usprawiedliwiam sytuacje - ale chciałym zwrócić uwagę ze mamy taki podgatunek sebostwa w tym kraju który uczepi sie wszystkiego. Kolczyka, koloru włosów a jak nie będzie miał czego to nawet skarpetek czy koszulki.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: mmm poważna dyskusja.

Nawet nie umiesz używać "a u was murzyna bijo" poprawnie w dyskusji bo ten sofizmat zakłada ze usprawiedliwiam zły czyn, jego występowaniem w innym miejscu - a czegoś takiego nie zrobiłem. Odniosłem się tylko do waszego, powtarzanego jak mantra, "w polsce nie ma homofobii".

Ehh kiedyś to chociaż trolle potrafiły w logiczną dyskusje wejśc, zamiast powtarzać po starszych kolegach trollach teksty bez ich zrozumienia.
  • Odpowiedz
@pekak:
nie nie nie, proszę nic mi tu nie przekręcać, jasno napisałem, że to jego wybór a nie prawo, prawo jest opisane w takich grubych książkach bardzo dokładnie.
cóż Panu powiedzieć, jestem zwolennikiem III zasady dynamiki newtona, wiec naturalnym dla mnie jest że w raz z wzrostem nacisku jaki IDEOLOGIA LGBT wywiera na społeczeństwo w ubieganiu się o swoje prawa, będzie pojawiała się proporcjonalna siła przeciwstawna w postaci osób bardziej konserwatywnych
  • Odpowiedz
@Python: Ojesu jaki ty jestes inteligentny az mi sie zakrecilo we lbie XD

Placzesz ze "plujemy na Polske" i od razu przechodzisz do tlumaczenia ze w innych krajach tez sa przypadki homofobii, to jest typowe "u was bijo murzynow".

Do tego wiadomo ze sebki uczepia sie wszystkiego, a ostatnie nasilenie napadow na osoby z kolorowymi wlosami, wygladajace inaczej czy stoiska z napisem "zmien piec" to zupelny przypadek i normalka, nie ma
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Domyślam się, że nie pogniewasz się, a wręcz pokiwasz głową z uznaniem, jeśli po pojedynczym incydencie w skali kraju zgeneralizuję sobie np, że: "Geje gwałcą dzieci"
  • Odpowiedz
@Kozajsza: No ale co ma kolor włosów do preferencji seksualnych? Powodem ataku były włosy.
Największym problemem jest brak tolerancji dla jakiejkolwiek inności. W przypadku takiej reakcji napastnika na taką pierdołę powinien od razu zostać on oddzielony od społeczeństwa. Co będzie dalej? Atak za to, że ktoś nosi Adidasa a nie Nike? Albo, że używa perfum, które się komuś nie podobają? Bo ma niewyregulowane brwi?
  • Odpowiedz