Wpis z mikrobloga

Ale znam jedna taka, trojka dzieci to noe byl do konca problem, problemem bylo to ze byla naprawde ladna i zadbana, jednak i tak przeceniala swpja wartosc, uwazajac ze nalezy jej sie lepszy niz faktycznie zaslugiwala. A teraz uroda zaczyna mijac, a dzieci dalej wcale nie sa taki duze i po tym ile naklada filtrow na twarz przy wrzucaniu zdjec na fb ma tego swiadomosc
  • Odpowiedz
@KuyaJ wchodzisz w taki związek i masz od razu trzech nowych kumpli. Mecze, grille, urodziny dzieciaków, opowieści kto i jak ją ruchau ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@KuyaJ: jakbym zobaczył kobietę z 3 dzieci, każde z innym, to pierwsze co przychodzi na myśl - chce mnie naciągnąć na 4 dziecko i kolejne alimenty.

Rozumiem, że komuś nie wyszło w związku, ale 3 dzieci z 3 różnymi facetami nie jest normalne
  • Odpowiedz
@KuyaJ: @Czyjatoja: Znam taką, co ma dwójkę dzieci z dwoma różnymi, przy czym jej były już miał jedno wcześniej, a później zrobił sobie trzecie z trzecią laską. I teraz płaci alimenty na 3 dzieci swoim 3 byłym :D Jak to nie debil, to nie wiem, jak to nazwać.
  • Odpowiedz
Jak to nie debil, to nie wiem, jak to nazwać.


@melekhov: przekazał dalej swoje geny? Czyli obowiązek wobec gatunku spełnił :-) A jeśli ma wystarczająco dużo pieniędzy, to to jest dobre rozwiązanie - nikt cię po nocach płaczem nie budzi, gówien przewijać nie musisz, kolejną laskę możesz podrywać - same plusy...
  • Odpowiedz
@KuyaJ kiedyś taka z trójką dzieci mnie napastowała na sympatii kilka lat. Oczywiście każde dziecko z innym. Teraz wchodzę na fb, a ona wyszła za mąż za jakiegoś typa i mają wspólne konto xD wpisane mają praca: rodzice całą dobę xD
  • Odpowiedz