Wpis z mikrobloga

@KontrproduktywnyAnalityk: @Johnnysinspolscyfani: Widząc te heheszki z #frywolny postanowiłem ogarnąć w końcu kto to (poza tym że PUA). Wchodzę na kanał Relacje z kobietami. Odpalam pierwszy z brzegu filmik. Słucham jak podchodzi do laski w niebieskim. Nerwowy śmiech z własnego żartu. Mózg mi walnął bluescreena wy bandyci.
Pomijając już te ceny i obietnice wyrwania każdej... Koleś który sam brzmi jakby nie miał pewności siebie uczy innych jak być pewnym siebie. To
  • Odpowiedz
@vympayer: Co ciekawe ci co faktycznie boltzuja jak Ty i moj kuzyn sie z tego smieja i krytukuja.Za to prawiki,naiwnie wierzace ze uda im sie liznac troche tzipy jakiejs 5/10,mimo ze maja 165cm i cofnieta szczeke ogladaja to gowno i placa za poradniki -81%.Oczywiscie jest to efekt ich desperacji oraz tego ze puasi ustawiaja wiekszosc swoich infieldow oraz rzucaja nie mozliwe do spelnienia obietnice boltzowania modelek
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: Ja sam jak wiele razy wspominałem uczyłem się od PUA. Tyle że nie polskich. Oni wypaczyli nawet podstawową lekturę PUA czyli Grę. Mystery(sam traktuję go trochę na zasadzie dziecka, oj nieładnie uciekać przed alimentami, ale fajny z ciebie bohater literacki) mówił na początku książki. Dali radę wypaczyć te cechy które opisywał jako należące do samca alfa. Z zadbania, które określa się jako looksmaxing zrobili coś nieważnego, bo liczy się gadka.
  • Odpowiedz
@vympayer: To moze sie przydac kiedy nie wie sie jak rozmawiac z femoidem,ma sie kompletna pustke w glowie i nie wie sie co powiedziec,kiedy ma sie juz bardzo duze oznaki napalenia od kolezanki ze szkoly,pracy czy silowni.To robienie z tych poradnikow zaklec i nazywanie tego "gra",podchodzac do obcych kobiet na ulicy czy galerii to rak i gowno
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: Nie trzeba wiedzieć. Mentalcela da się nauczyć rozpoznawać sygnały i rozmawiać. Ale jeśli ktoś nie ma żadnych sygnałów to już zwykłe oszustwo. Najlepsze ćwiczenie w podchodzeniu które miałem to było gubienie się i pytanie o drogę. Po mimice widziałem czy chcą dalej rozmawiać czy nie. Jasne, można podejść w galerii, ale po co kontynuować kiedy widać oznaki braku zainteresowania. W tym sensie można podejść wszędzie. Ale tę pogardę po prostu
  • Odpowiedz
@Johnnysinspolscyfani: Cóż, ocenić ani porównać nie mogę. Wiele mnie jeszcze czeka nauki jeśli chodzi o kobiecą skalę. Swego czasu widywałem i zarzucanie włosami (btw. też nie znosisz tej mody alternatywek na skracacanie ? jak dla mnie długie włosy są dla kobiety atutem), jak i rozszerzone źrenice w dziennym świetle. Każda "przyjaciółka", prócz jednej wysyłała mi nudesy. Czeka mnie sporo nauki jeśli chodzi o skalę kobiet, bo zaczyna mnie to już irytować.
  • Odpowiedz
@vympayer: Nic tak nie leczy z pua ścierwa, jak totalnie niedynamiczni i nierozmowni koledzy 7/10 i 8/10 którzy ,,wyrywają" laski o których śnisz i które mają Cię w dupie, bo nie jesteś taki ,,fajny" jak tamci. Wiem co mówię. Dlatego jestem tu chyba największym wrogiem pua i mitycznej dynamiczności
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk: To jedna strona medalu. Ta mityczna dynamiczność zapewnia pewnego boosta, ale tylko we własnej lidze, czyli jeśli podbija się do laski która i tak byłaby zainteresowana ze względu na wygląd i podbija do niej też koleś z tej samej ligi to dynamiczność może przeważyć. Ale kiedy podbija koleś z wyższej ligi ? Szczerze wątpię, a lata kiedy podjąłbym się takiej rywalizacji choćby dla samego sprawdzenia minęły, za leniwy jestem.

Przez
  • Odpowiedz
@KontrproduktywnyAnalityk:
Jesteś tym po prawej stronie na zdjęciu czy po przeciwnej?
Musisz być bardzo smutnym i zdesperowanym człowiekiem skoro znajdujesz czas zeby wstawiać tu zdjęcia Krzyśka(BEZ JEGO ZGODY) i smęcić pokkazując całemu światu że nie potrafisz nawet zastosować podstawowej wiedzy przekazywanej przez niego a wolisz żreć te swoje chipsy i wdychać własne opary gdy męczysz wacka pod jego filmy.
On ma już drugie Porshe a ty jedynie worek chipsów, spocona koszulkę
  • Odpowiedz