Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 518
Typ tak skomentował gwałt na szesnastoletniej dziewczynce do którego doszło w Izraelskim Ejlacie.

Nie zdziwilabym się gdyby miał konto na wykopie xD

#bekazpodludzi #patologiazewsi #p0lak #logikaniebieskichpaskow #bekazprawakow bo według ich logiki polce za granicą pewnie się należało i na pewno sama się prosiła ()
kamyczeq - Typ tak skomentował gwałt na szesnastoletniej dziewczynce do którego doszł...

źródło: comment_1598291841SHG8Eg8bxTQnBaNn6NLcI1.jpg

Pobierz
  • 123
@malarielka xD
To co, ty wszystko bierzesz na serio, każdy żart? Nawet ten #!$%@?? Ja #!$%@? napisałaś to tylko dlatego że dotyczy to gwałtu i powiedzmy że w jakimś stopniu ciebie bo jesteś kobietą
A gdyby dotyczyło to czegoś innego to byś w taki sposób nie myślała
Prosty przykład: pedofilia w kościele, wiele osób z tego zartuje i co? Sama pewnie żartowałas e sposób nie taktowny nieraz
@kamyczeq fejs to nie wykop,
@kamyczeq #!$%@?, nie bronie go ale go nie neguje, lata mi to koło #!$%@? co kto pisze w internecie

@malarielka nie napisałem czegoś takiego
Ale co ja jestem w stanie zrobić w sprawie tej dziewczyny? Nic, #!$%@? sprawa
Za to wy go hejtujecie za jakiś głupi wysryw w internecie nie mając pojęcia do czego to może doprowadzic
Zdajesz sobie sprawę że teraz to WY jesteście te złe?
@kamyczeq no pewnie by mnie to zabolało ale jednak ani ciebie ani mnie nie dotyczy ta sprawa
Wali hipokryzja od was bo negujecie gwałcicieli bo skrzywdzili kobietę przy czym sami dążycie do tego skrzywdzenia kogoś innego przez głupi komentarz
No tak, napisał taki komentarz to musi się należy (xd)
A co jeśli ja bym pomyślał że dobrze że łaskę zgwałcili bo też szydziła sobie z kogos
Mniejsze czy większe zło to jest
@unstyle w/e wychodzi na to że to ja jestem #!$%@?
No ale żartować z ciężkich tematów nie można (muszę napisać jeszcze raz że zartt tego typa był #!$%@? bo nie oczekuje zbyt wiele po różowym) za to można pisać o kimś żeby żeby szedł do piachu i wyzywać od podludzi, gdzie tu logika bo nie czaje? Gdzie jest ta granica?

@kamyczeq naprawdę każdy punch w moją stronę będziesz adorować? To jest tak
Yokoetneivvis - @unstyle w/e wychodzi na to że to ja jestem #!$%@? 
No ale żartować z...

źródło: comment_1598297823bKfJGo8D30bvpGflb9Oppt.jpg

Pobierz