Wpis z mikrobloga

@Drakii: w sumie do mnie na wesele 1/3 do kościoła nawet nie przyszła, bo się koronawirusa bali, a koperty dali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nawet tacy, co ich od 10 lat nie widziałem, ale zaprosiłem, bo to rodzina ojca, żeby nie było że wszyscy od strony matki są.
  • Odpowiedz
  • 10
Oni teraz mają w gotówce całe 70k czyli tyle co mieli na początku + 10k dodatkowo.


@Halbr: stawka rośnie. Było 60k, potem 70k, a teraz 70k + 10k dodatkowo ;)

Jeszcze trochę matematycznych rozważań wykopków, a skarbówka zgłosi się po podatek od tego miliona z kopert ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Oni teraz mają w gotówce całe 70k czyli tyle co mieli na początku + 10k dodatkowo.


@vostok: Co się w tym zdaniu nie zgadza?
Mają 70k czyli tyle co mieli na początku + 10k
70k = tyle co na początku + 10k
70k = 60k + 10k
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
Ja #!$%@?, jak mnie ktoś kiedyś będzie się pytał, co to znaczy analfabetyzm funkcjonalny, to mu pokaże ten wpis
  • Odpowiedz
  • 1
Aż się słabo człowiekowi robi, kiedy ludzie tłumaczą kilku głąbom tak oczywiste i proste zagadnienia. Jak ma być dobrze skoro na koniec taki orzeł jeszcze pisze żeby się nie mądrować? (°°
  • Odpowiedz
@greedy_critic: Można nie zrobić wesela i nie wydać 60k, a można #!$%@?ć epicką imprezę za 60k i po wszystkim mieć niespodziewane 10k. Ale wykopkowym lamusom, które wolą siedzieć w piwnicy tego nie wytłumaczysz, bo każdy kto robi inaczej niż oni to debil xD
Ha-tfu na Was barany xD
EDIT: Info dla kretynów: Para Młoda mogła spisać te 60k i tak na straty, więc się cieszą, że mają te 70k z kopert,
  • Odpowiedz