Wpis z mikrobloga

To, że zbyt duża masa mięśniowa nie jest czymś pożądanym w jego zawodzie. Potencjalna bomba w przypadku piłkarza ma poprawiać zupełnie inne parametry niż wielkość bicepsa a jego sylwetka może być co najwyżej skutkiem ubocznym, nie celem samym w sobie. Nie jesteś w stanie po tym zdjęciu ocenić czy jest na bombie a tym bardziej nie jest jesteś w stanie powiedzieć czy robi to #!$%@? czy nie.


@bbsxbsbbsxbsbbsxbs: no jasne, że
  • Odpowiedz
@technojezus: Jakie sterydy? xD Typ zarabia kilkaset koła euro miesięcznie, jest w klubie z wielomilionowym budżetem, ma dostęp do najlepszych dietetyków i trenerów, piłka to jego zawód a Ty mówisz o sterydach? W takich warunkach to z anorektyka zrobiliby kulturystę.
  • Odpowiedz
@DywanTv: @technojezus: typ kilka razy w tygodniu jest na siłowni, ma trenera od przygotowania fizycznego, kilka razy w tygodniu biega po 10+ km i to biega w stylu interwałowym, ale dla wykopka koksi bo zrobił mięśnie. No żodyn by się nie mógł spodziewać, że się pojawią przy takim stylu życia xD
  • Odpowiedz
@na-spokojnie: Kilka miesięcy xDD ?

@technojezus

Tu masz post sprzed roku

https://www.instagram.com/p/B205pqKo10-/

Tu masz fote z 2015 roku

https://www.instagram.com/p/_7a-_ONewj/

Tu z 2014

https://www.instagram.com/p/pRkJc4te-6/

Ktoś wybrał jakieś gówniane zdjęcie, a potem dobre i robi wielke "porównanie"

Tak ten Pan wyglądał 6 lat temu! I zamiast gadać o sterydach, to idźcie na siłownię i coś zróbcie ze sobą, jeśli czujecie taką potrzebnę, a nie szukajcie idiotycznych wymówek, że gość, który w tydzień więcej
DywanTv - @na-spokojnie: Kilka miesięcy xDD ?

@technojezus 

Tu masz post sprzed...

źródło: comment_1598277056j42YwgV2foUGEt5k5Lg4eO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@DywanTv: oglądałem mecze bayernu przez ten sezon, na początku wyglądał jak chłopaczek, który po prostu gra w piłkę, nagle przerwa, pandemia, wraca po 3 miesiącach i wygląda tak jak teraz, nie wmówisz mi, że robiąc przy okazji treningi piłkarskie można to zrobić bez sterydów, nie masz żadnego pojęcia o wysiłku w piłce nożnej, znasz się tylko na podnoszeniu ciężarów i nic więcej, 5 treningów piłkarskich w tygodniu to jest minimum do
  • Odpowiedz
nie bardzo chce mi się wierzyć, że piłkarz na takim poziomie ryzykowałby #!$%@? sobie kariery przy obecnym poziomie możliwości kontroli antydopingowych


@Cinkito: o czym ty piszesz człowieku, jakie kontrole dla piłkarzy xD
  • Odpowiedz
@DywanTv: każde zdjęcie jest gorsze od tego jak wygląda teraz.

Naprawdę jak dla kogoś to jest ,,przeciętne umięśnienie'' , ,,wygląd sebka w rok'' to jak pisałem nie mam pytań.

@uberGoy:

Oczywiście, wiadomo, że jak toś ma więcej niż 30 w bicu to sterydziarz.


Gdzie to napisałem?

@Cinkito: XDDD te zdjęcia nic nie mówią bo jest mniejszy. Zobacz sobie jak on wyglądał jeszcze w 2018 roku.

Też przecież mogę dać
  • Odpowiedz
@DywanTv: zresztą zobacz sobie koronacje wczorajszą Bayernu i porównaj sylwetki chłopaków do Goretzki, widoczna różnica. Jak mówiłem, jest z 2x większy od takiego np. Lewandowskiego.

Piasnie o przeciętnej sylwetce Goretzki to jest plucie wszystkim w ryj. Skoro on ma przeciętną, to jako ma Lewandowski czy reszta pikarzy Bayernu? Słabą? Sebka po miesiącu ćwiczeń? I jak pisałem, ja nie oczekuje tutaj sylwetki kulturystycznej, a tutaj na mnie atak jakbym ja Goretzke za
technojezus - @DywanTv: zresztą zobacz sobie koronacje wczorajszą Bayernu i porównaj ...
  • Odpowiedz
@Hershel: mój błąd, zapomniałem, że jestem w miejscu gdzie ludzie myślą, że są śmieszni i inteligentni, a tak naprawdę większość to idioci.
Jak dla Ciebie ochrona przed jednym meczem, na jednym stadionie to jest sensowna analogia do kontroli antydopingowych to pozdro. Ochrona leży po stronie organizatora, więc zapewne klubu, który jest gospodarzem. Kontrole antydopingowe to kwestia związku piłki nożnej lub uefy/fify. Jak dla Ciebie ta Twoja cudowna analogia miała sens to
  • Odpowiedz