Wpis z mikrobloga

@tabarok: jak te koty sie sprawują? Podobno są nieco podobne w stylu bycia do psów, w sensie mocno integrują się z cżłowiekiem itd - choć pewnie zależy to od przypadku? Na co zwrócić uwagę żeby uniknąć posiadania wrednego kociska?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Johnus: jak weźmiesz z hodowli to już będziesz wiedziała w wieku 10tyg jakie ma konkretny kot usposobienie. Są pro ludzkie, wody nie powinny się bać, na smyczy też chodzą jak je nauczysz, a to nie trudne. No i wulkany energii.
  • Odpowiedz
@tabarok: dzięki! czyli lepiej brać w wieku >10 tyg. Mam przypadek znajomuych gdzie koty syberyjskie były podobno w zbyt dużej hodowli i teraz nie chcą w ogóle interakcji z ludźmi poza karmieniem. Czy tutaj też coś takiego może wystąpić? Zdziwiło mnie to, tą tezę wydał behawiorysta sam miałem wiele kotów domowych czy udomowionych i nie znałem takieog przypadku. Tylko jeść i np na cały dzień pod kanapę a w nocy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Johnus: 10tyg to taki racjonalny wiek aby kot odciął się od matki, był już w miarę ułożony, oczywiście wszystko zależy od hodowli.
  • Odpowiedz