Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k__d: kupiłem. Rzeczywiście duży. Wyspa z aparatem trochę wystaje, ale z etui da się przyzwyczaić. Poza tym super. Mówili, że czasem przycina, ale ja tego nie widzę. Może nie jestem przyzwyczajony do flagowców.
@mk321: Jak ubrałeś te gumowe etui z telefonem to dalej wystaje? :O

Którą wersję masz? 6/64 czy 6/128?

Jest kurz pod aparatem? Podobno to jakiś problem w tym modelu, że na wyspę dostaje się kurz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k__d: mam oryginalne etui, że ten fragment etui też wystaje. No ale to oczywiście. Po założeniu etui aparat jest na równo z krawędzią etui.

W innych telefonach jak aparat jest płasko, no to jak jest dziura w etui, to aparat jest niżej (schowamy). Tutaj całość wystaje, więc nie jest fajnie.
Ale da się przeżyć, bo po założeniu etui jest na równo. Bez etui nie wyobrażam sobie jak to kłaść na stole.
mk321 - @k__d: mam oryginalne etui, że ten fragment etui też wystaje. No ale to oczyw...

źródło: comment_1598442825mXMT0LALWBs6W6IubpEvDe.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k__d: mam 6/64. Pytałem gdzieś na mirko ile zostaje miejsca na czystym systemie i się zgadzało. Uznałem, że mi starczy. Zdjęcia mam na karcie pamięci. Po instalacji wszystkiego co mi potrzebne i jeszcze trochę dodatkowych (około 40 aplikacji) ntam jeszcze ponad 30 GB pamięci. Myślę że mi starczy na długo. Chyba że nowe apki będą zajmować po 5 GB. Za kilka lat może tak być.

Kurz mi nic nie przeszkadza. Jest