Wpis z mikrobloga

[ #pilkanozna #premierleague #transfery #zzapolowy ]

Saga pt „Gareth Bale” trwa nadal. Daniel Levy wydał polecenie zawodnikowi powrotu do Anglii. Jednocześnie nazwał działania transferowe niegodnymi i aroganckimi. Okazało się wczoraj, że pomimo tego, iż negocjacje utknęły to Królewscy przygotowywali specjalną sesję treningową z udziałem Bale’a. Wcześniej Real rozpoczął produkcję koszulek z nr 11. Czy przełom nastąpi dzisiaj? Wiele czasu nie zostało. Marca / El Pais / The Sun / Daily Mirror.

Według The Sun Daniel Levy miał powiedzieć, że Bale nie jest zawodnikiem Królewskich i jest otwarty na propozycję United. Mówi się o astronomicznej kwocie 125 mln.

The Sun ma informacje, a trzeba im przyznać, że informatorów mają niezłych, iż jeszcze dzisiaj Manchester United złoży kolejną ofertę za Fellainiego. 20 mln, od tego zaczną.

Wczoraj Jose powiedział, że daje Rooneyowi 48 godzin na zdecydowanie, czy zostaje, czy odchodzi. Powiedział jasno, że widzi go jako centralną postać swojego projektu, niemniej nie chce czekać, ponieważ czas upływa. BBC / Abs Radio.

Wenger powiedział wczoraj, że szuka graczy wyjątkowych. Potwierdził zainteresowanie trio z Madrytu. Benzema, Ozil, Di Maria to gracze, którzy daliby dużo jakości. Jednocześnie dodał: "I like him," said Wenger. "I watched the game last night and I've heard, like you, Juan Mata could be on the market.” Mata byłby napewno ciekawą opcją. Daily Mirror / Talk Sport.

Co mnie ciekawi najbardziej to fakt, że po wyjazdowym zwycięstwie Wenger powiedział, że od tego dnia zaczyna „zakupy”. Minęło 6 dni i mamy zwycięstwo u siebie i … dalej nic …

Wczoraj zapytałem kolegi kibica, co z nowym zawodnikami? Pokręcił głową i rzucił z zrezygnowaniem: we don’t need any… Mam nadzieję, że Wenger po awansie do LM i pokonaniu Fulham nie popadł w samouwielbienie i przekonanie, że nikogo nie potrzebuje. Wczoraj o ile dobrze rozumiem informację ze strony Arsenalu Podolski wypadł ze składu na 3 / 4 tygodnie.

The Times pisze, że Arsenal złoży świeżą ofertę Newcastle. Pomimo tego, że Pardew powiedział w wywiadzie, że puści Cabaye do Arsenalu za 20 mln to Wenger zaproponuje 13.5. W wypadku, gdyby Pardew powiedział: „No Way Mr Wenger”, Francuz ruszy po kogoś z trójki: Gareth Barry, Josuha Guilavogui (St Etienne) lub Morgan Schneiderlin (Southampton).

The Sun podaje, że Sunderland jest bliski podpisania kontraktu z graczem Interu Zdravko Kuzmanovicem.

CalcioMercato pisze, że United prowadzą rozmowy z Wesley Sneijder. Moyes widzi go w składzie. Jego turecki pracodawca już rozpoczął negocjacje z Realem nt sprowadzenia Di Marii.

Martin Demichelis zostanie graczem City jeszcze w środę. 4 mln za tyle trafi do drużyny Pellegriniego.
  • 3
@chapeau_bas:

Potwierdził zainteresowanie trio z Madrytu. Benzema, Ozil, Di Maria to gracze, którzy daliby dużo jakości. Jednocześnie dodał: "I like him," said Wenger. "I watched the game last night and I've heard, like you, Juan Mata could be on the market.” Mata byłby napewno ciekawą opcją. Daily Mirror / Talk Sport.


Nic takiego nie powiedział.