Wpis z mikrobloga

Rozglądam się za #szosa i mam wrażenie ze to najgorszy moment tej... dekady xD na zakup roweru. Wszystko wyprzedane, euro drogie więc jakieś Canyony czy Rosa odpadają, nawet Trajbale w Sercu przetrzepane a gravele jedynie w recenzjach i testach widzieli xD
  • 12
  • Odpowiedz
@suszonepomidory: Stary ja nie mieszkam w Polsce i miesiąc temu kupiłem nową ramę wstawiając napęd co miałem. I wczoraj postanowiłem kupić nowy 105 7000 i albo nie ma albo cena z kosmosu. Podobnie wymiotło na lokalnych portalach aukcyjnych, a przed chwilą licytowałem używki na ebay.uk to się za głowę złapałem.Więc wymienię tylko przednie klamki na nowsze i do przyszłego roku nawet już nie będę myśleć o nowej grupie. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suszonepomidory: Najlepiej na zimę składać zamówienia, generalnie lipa bo większość fajnych ram jest już na hamulcach tarczowych, przez co cena idzie ostro w górę, cieszę się ze kupiłem rower w lutym tego roku XD
  • Odpowiedz
@lewsky: Piecze, piecze, sakramencko piecze bo ja w lutym przeglądałem Canyony, nawet pamietam jak w marcu w pierwszy tygodniu pandemii była wyprzedaż na Canyonie właśnie xD ale pomyślałem gdzie tam kurła bede w zimie rower na lipiec zamawiał. A tu zonk.

Masz na myśli wstrzymać się do listopada-grudnia i z 2021 coś zamawiać już?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@suszonepomidory: wtedy bez problemu uda się dostać rower jaki chcesz, w takim rozmiarze jaki chcesz. Na jesień możesz jeszcze polować na jakieś promocje bo sklepy będą się wyprzedawać z starych roczników. Mi w lutym udało się zamówić meride scultura 400, ale sprzedający mówił że dystrybutor już nie miał ich za dużo. Z tego co widzę tegoroczny model jest już tylko na tarczach i cena poszła ostro w górę :/ Trochę
  • Odpowiedz
Najgorszy chyba rok na rower. Mieszkam w Austrii i chodziłam od maja za rowerem dopiero udało mi się znaleźć w jakimś małym miasteczku 3 tyg temu treka na 105 i jeszcze sprzedawca mi spuścił z ceny bez pytania o 250€. Swoją droga co zabawne canyony są tańsze jak patrzyłam żeby zamówić je do Austrii w € niż do pl w złotówkach model który mnie interesował był tańszy o ok 200€
  • Odpowiedz