Wpis z mikrobloga

@Disscord93: Ja tam strasznie lubię jak jaki aktor ma swój redemption arc xD ludzie się zmieniają. Swoją drogą Pattinson zawsze był spoko, on szczerze i otwarcie hejtował Zmierzch jeszcze jak w nim grał (obczajcie sobie wywiady) i tylko z wytęsknieniem czekał aż ten cyrk się skończy XD ale piniondz nie śmierdzi to tam grał, wiadomo
  • Odpowiedz
@Amnemon: o boże, czarny aktor na cassingu dobrze wypadł to go wzieli, ale tragiediaaaaa poprawność polityczna olagoba. Czarna kobieta kot? Ojejku, nigdy nie było czarnej przecie chlip chlip
że jeszcze ludzi dziwi kolor skóry, jak wszyscy na to juz leją
a nie czekaj, bo to Bolzga
  • Odpowiedz
@janabanana są pewne rzeczy, których wartaloby się trzymać. Tak została stworzona postać i publikowana przez lata, więc miłym gestem byłoby utrzymać ją w miarę wiernie aby oddać klimat wnętrza DC. To podobnie jakby stworzyć film o niewolnictwie w Afryce i jako niewolników dać białych aktorów. Nie do końca by pasowało, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
To już nie ma co dyskutować

@Amnemon: bo też mi się nie chce toczyć tej samej dyskusji milionowy raz XD
Szczególnie tutaj gdzie jest masa potężnych ultraprawaków którzy zaraz nazwą film gównem bo jest czarny aktor a potem cię "zaorają" sloganami że cywilizacja białego człowieka upada czy inne gówno bo tak powiedział ich mędrzec z YT i to jest merytoryczna krytyka filmu XD


Naprawdę przerabiałem i widziałem to wiele razy, sam nie jestem fanem takich zmian ale też nie zamierzam się o każdą bulwersować i dlatego napisałem co napisałem - nie mowa o postaci historycznej czy głównym bohaterze a aktorze, który naprawdę mógł najlepiej wypaść na castingu a postać którą gra raczej znowu będzie się sprowadzać do tego że jest w historii bo musi być i zobaczymy go w 3 scenach
  • Odpowiedz
To podobnie jakby stworzyć film o niewolnictwie w Afryce i jako niewolników dać białych aktorów. Nie do końca by pasowało, nie sądzisz?


XD i cyk, jeszcze niech ktoś napisze o Goslingu jako MLK a bingo zostanie #!$%@?.

Jeśli naprawdę macie pisać tysięczny raz te same mondrości lub dyskutować o słuszności (lub nie) zmian koloru postaci to tam są drzwi i zapraszam do wybiałkowania stąd zarówno lewaków jak i prawaków bo naprawdę nie chce mi się tego czytać, bo jesteście nudni i używacie ciągle tych samych argumentów oraz dlatego że TE DYSKUSJE DO NICZEGO NIE PROWADZĄ OPRÓCZ JECHANIA PO SOBIE XD

Przestańcie
  • Odpowiedz
co za słabe gówno

@Kardio_Error: dzięki, fajnie że się podoba!

@kozaqwawa: to chyba miało czerpać z Year One więc na Red Hooda za wcześnie a ze złych jest Riddler, Pingwin, Falcone i trochę Catwoman.

Poszukałem jeszcze czy Matt mówił o ulubionych komiksach - Year One, The Long Halloween, Dark Victory, Ego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kozaqwawa: z tego co kojarzę piszą o nim jako o Batmanie detektywie, czyli może sugestia, że wracają do korzeni i pierwszych komisów
@janabanana: szczerze mu się nie dziwię po tym co robiły jego napalone fanki (zresztą przez te odszedł z mainstreamu i grał w kinie alternatywnym), każdy znienawidziłby tą serię. Kiedyś czytałam, że jakieś małolaty go napadły i kazały pić swoją krew. Szczerze mu współczuję, tego co się
  • Odpowiedz
  • 0
@janushek cieszę się że Pattinson dostał te role. Zagra jeszcze w innym blockbusterze "Tenet". Mam nadzieję że po tych dwóch filmach ludzie ostatecznie do niego się przekonają a łatka wampira z zmierzchu odejdzie w niepamięć. Z miarę świeżych filmów polecam netflixowego "Król" i "Lighthouse"
  • Odpowiedz